ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Перший соціальний звіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - призер конкурсу нефінасових звітів підприємств України

Кривий Ріг, 3 листопада 2011 р. Перший звіт про корпоративну соціальну відповідальність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посів друге місце в Конкурсі нефінансових звітів-2011 (Readers' Choice Award-2011). В цьому конкурсі взяли участь соціальні звіти 15-ти найбільших компаній України, серед них - «Київстар», «Ернст енд Янг Україна», «Фокстрот», «СКМ», «Інтерпайп», «Метінвест» та інші. Відкрите голосування за кращий нефінансовий звіт проходило на сайті Readers' Choice Award з 6 по 21 жовтня. Підведення підсумків голосування, а також нагородження трійки найкращих нефінансових звітів відбулося 21 жовтня 2011 р. в Києві в рамках виставки соціальних і екологічних проектів CSR Marketplace-2011, участь в якій взяли близько 30 компаній України.

Нефінансовий звіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2010 рік містить інформацію про діяльність підприємства в чотирьох основних сферах: інвестиції в людей (охорона праці та здоров'я, відпочинок і оздоровлення робітників і їхніх сімей, розвиток персоналу та кар'єрні можливості), природоохоронна діяльність та інвестиції в екологію, прозоре управління, а також внесок підприємства до соціально-економічного розвитку регіону та міста Кривий Ріг. Соціальний звіт підприємства містить конкретні дані про інвестиції в проекти цих основних напрямків, а також досягнутий ефект. Система оцінки, заснована на ключових показниках ефективності (KPI), дозволяє підприємству здійснювати контроль своєї ділової активності та досягнення стратегічних цілей, що відображено в нефінансовому звіті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Анна Гончарик, Директор з корпоративних комунікацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Соціальний звіт – це систематизоване джерело інформації з усіх проектів підприємства в цій сфері. Цим документом ми повідомляємо світ про те, що і як ми робимо, щоб поліпшити умови праці та життя наших робітників, зменшити вплив нашої діяльності на довкілля та зробити комфортнішим життя в місті та регіоні, де ми працюємо. При цьому в нашому звіті ми намагалися максимально конкретно показати весь обсяг виконаних робіт та ефект від наших соціальних проектів, що впливають на життя міста. Висока позиція нашого першого звіту на національному конкурсі – визнання успішності наших соціальних проектів».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).