ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Відкриття нових житлових будинків для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Фоторепортаж

27 грудня 2011 р. відбулося урочисте відкриття нових будинків для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ця подія стала підтвердженням виконання підприємством одного з найважливіших інвестиційних зобов'язань згідно з Договором купівлі-продажу підприємства. У будівництво двох 9-поверхових будинків на 285 квартир по вулиці Гутовського ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало близько 64 млн. грн. В урочистому відкритті нового житла брали участь топ-менеджмент ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», представники криворізького виконкому міськради і співробітники підприємства.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило два 9-поверхових будинки на мікрорайоні Східний 2, 3 в Кривому Розі. 285 нових квартир отримали робітники підприємства.


     
В руках у в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» В.В. Вайдісварана символічний ключ від дверей нових будинків
В. В. Вайдісваран, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми завжди виконували і продовжуємо виконувати взяті на себе зобов'язання, в тому числі і в соціальній сфері, так як турбота про наших співробітників, їх здоров'я, безпеку і якість життя є нашим пріоритетом. Ми раді, що житло в нових будинках стане новорічним подарунком для 285 сімей працівників нашого підприємства».


Розрізання святкової стрічки на честь урочистого відкриття будинку

В усіх квартирах нових будинків зроблене внутрішнє оздоблення: кімнати і коридори приміщень обклеєні шпалерами, кухні та санвузли облицьовані плиткою, встановлені сантехніка та броньовані вхідні двері.


Перші гості в новій квартирі: в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» В.В. Вайдісваран, міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, голова профспілкового комітету ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юрій Бобченко


Прибудинкова територія житлових будинків обладнана ігровим майданчиком. Тут також розміщені: стоянка для машин, майданчик для сушки білизни, майданчик для чищення одягу, сміттєзбірник і газони.


Одразу після відкриття будинків сім'ям-новоселам вручали ключі від нових квартир

Олександр Бабюк, монтажник технологічних трубопроводів цеху капітальних ремонтів  металургійних агрегатів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сподіваємося, що ми з дружиною та дочкою зустрінемо 2012 рік в новій, вже нашій квартирі, яку чекали більше 5-ти років»

Любов Черевач, чергова по станції залізничного цеху №1, отримала в новому будинку двокімнатну квартиру, де житиме зі своєю дочкою
Власників нових квартир прийшли привітати з новосіллям найближчі родичі та друзі2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).