ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Лакшмі Міттал відвідав ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Фоторепортаж.

11 квітня Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор компанії АрселорМіттал, відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для зустрічі з управлінською командою та обговорення виробничих результатів і планів.


Під час візиту Лакшмі Міттал провів щоквартальний огляд бізнес-сфери. Управлінська команда ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» під керівництвом Артема Полякова, Генерального директора підприємства, проаналізувала результати роботи підприємства у першому кварталі 2012 р., а також визначила цілі та завдання на другий квартал і на весь 2012р.Спільно із Лакшмі Мітталом нараду також вів Член ради директорів АрселорМіттал Гонзало Уркіхо. Топ-менеджмент компанії було проінформовано про результати діяльності підприємства в сфері охорони праці, пріоритету № 1 на підприємствах АрселорМіттал по всьому світу.

Під час зустрічі головою компанії АрселорМіттал і топ-менеджментом підприємства було розглянуто цілий ряд бізнес питань, серед яких: поліпшення і оптимізація в сфері постачання і логістики, ситуація на ринках, конкуренція і стратегія.
Пан Міттал також відвідав виробничі підрозділи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - МБЛЗ, агломераційну фабрику № 2, доменну піч № 9.
 Голова правління і Генеральний директор компанії АрселорМіттал Лакшмі Міттал, а також Член ради директорів компанії Гонзало Уркіхо відвідали машину безперервного лиття заготовки - найбільший інвестиційний проект підприємства за останні роки.

Пан Міттал обговорив робочі моменти з персоналом відділення безперервного лиття сталі.
Лакшмі Міттал у супроводі Генерального директора Артема Полякова, а також Голови адміністрації з виробництва Парамжита Калона - на доменній печі № 9.За останній рік це вже другий візит Голови правління і Генерального директора компанії АрселорМіттал Лакшмі Міттала на підприємство. Раніше він відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в червні 2011 р. після засідання Ради іноземних і національних інвесторів при Президенті України в Києві.
Лакшмі Міттал з командою керівників біля агломераційного цеху № 2 гірничо-збагачувального виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).