ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало 60 тисяч гривень на розвиток Дзержинського району Кривого Рогу

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало 60 тисяч гривень на реалізацію соціального проекту в Дзержинському районі м. Кривий Ріг. На кошти підприємства виготовлено скульптурну композицію під назвою «Завжди чекаємо…», яка встановлена в міському сквері на підтримку традицій пошани до батьків і людей старшого покоління.

Кошти, перераховані ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на зведення пам'ятнику, були направлені на завершення робіт з установки скульптурної композиції. П'єдестал пам'ятнику, виконаний з суцільного граніту, є символом порогу батьківської хати. Скульптура чоловіка і жінки у повний зріст виготовлена з бронзи ливарним методом і символізує батьків, які з нетерпінням чекають своїх дітей. Арка пам'ятнику виконана з бронзи і символізує двері батьківської хати. Загальна висота скульптурної композиції - понад 2 м. Автором скульптурної композиції є Заслужений художник України Олега Пінчук.

Криворізький пам'ятник «Завжди чекаємо…», на зведення якого ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило спонсорські кошти, дозволить збагатити культурну спадщину та розширити тематику пам'яток, розташованих на території міста.

Довідка:
Починаючи з 2006 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно укладає договір про співпрацю з виконавським комітетом Криворізької міської ради. Підприємство направляє кошти на підтримку міського будівництва, а також на ремонти доріг, благоустрій житлових кварталів, соціально-культурний розвиток Кривого Рогу. На ці цілі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 27,5 млн. грн. в 2012 р.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).