ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нещасний випадок в гірничотранспортному цеху

22 листопада 2013 р. в гірничому департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стався нещасний випадок, в результаті якого загинув працівник підприємства – водій автосамоскида гірничотранспортного цеху. Трагедія сталася під час розвантаження гірничої маси, при виконанні звичайних повсякденних обов'язків водіїв гірничотранспортного цеху. При розвантаженні автосамоскид перекинувся і впав з відмітки +54 метра на відмітку +42 метра. Водій автосамоскида, який знаходився в момент падіння в кабіні, отримав тяжкі травми і помер в машині швидкої допомоги,на шляху в лікарню. Розслідування обставин і причин нещасного випадку проводить спеціальна комісія, призначена наказом Територіального управління Держгірпромнагляду.

Сергій Теслюк, заступник генерального директора з охорони праці та екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Керівництво підприємства виражає глибокі співчуття рідним і близьким, друзям і колегам загиблого. В результаті трагічного випадку загинула молода, повна сил людина. Це непоправна втрата для його сім'ї, це глибока емоційна травма для всього нашого колективу. Ми прагнемо зробити все для того, щоб виключати ризики, запобігати виробничим небезпекам, і щоб усі працівники нашого підприємства кожен робочий день, кожну зміну завершували живими та здоровими і завжди поверталися до своїх близьких. Але, на нещастя, в цьому випадку трагедії не вдалося уникнути. Всі обставини випадку будуть ретельно розслідувані з метою виявлення всіх причин події. Після завершення розслідування будуть розроблені та впроваджені додаткові заходи, що запобігають ризику повторення подібних випадків в майбутньому».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).