ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - генеральний партнер першого всеукраїнського Форуму «Інноваційні інструменти місцевого розвитку».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виступило генеральним партнером першого всеукраїнського Форуму «Інноваційні інструменти місцевого розвитку», який відбувся 28-29 листопада 2013 р. на базі підприємства. Форум був ініційований Інститутом розвитку м. Кривий Ріг за підтримки виконкому Криворізької міської ради та проекту «Місцевий економічний розвиток міст України». У Форумі взяли участь представники організацій місцевого розвитку України і Канади, центральних, регіональних і місцевих органів влади Дніпропетровщини та Кривого Рогу, Європейського банку реконструкції та розвитку. У Кривий Ріг з'їхалися понад 50 представників інститутів розвитку міст з усієї України: Києва, Вінниці, Львова, Черкас, Херсона, Луганська, Севастополя та інших.

Завданням першого всеукраїнського Форуму стало формування уявлення про місце і роль організацій місцевого розвитку в сучасному світі, визначення перспектив впровадження нових проектів, вироблення загальної стратегії діяльності. Процес становлення більшості цих інститутів в Україні тільки починається, і саме зараз актуальна необхідність їх ідентифікації та систематизації. Інститути місцевого розвитку - досить нове явище для України, однак за кордоном вони вже давно є потужним двигуном розвитку місцевих спільнот. Проекти інститутів спрямовані на розвиток економічної, соціальної, екологічної, культурної, туристичної сфер життя, на створення нових робочих місць. У їх реалізації беруть участь місцеві суспільства, влада і бізнес.

Ірина Єфимчук, директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми підтримали проведення Форуму, оскільки нам небайдуже майбутнє Кривого Рогу, і як представники бізнесу ми розуміємо, що в основі успіху лежить смілива ідея, чітка стратегія і її енергійна реалізація. У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» досить довгі і хороші відносини з місцевими органами влади. Підприємство бере активну участь у житті міста, реалізує безліч соціальних проектів, у тому числі в сфері медицини та освіти. Зокрема, допомагає покращувати інфраструктуру дитячих шкіл, дошкільних установ, для яких придбавається необхідне обладнання, інвентар, виробляються ремонти, вдосконалюються навчальні класи. Правильно обрана стратегія - співпраця з бізнесом, допомагає нашому місту успішно справлятися з поточними проблемами. Для нас важливо розвиток інфраструктури та покращення рівня життя мешканців Кривого Рогу - це пріоритетні завдання нашого підприємства».

В рамках Форуму «Інноваційні інструменти місцевого розвитку» інституції міського розвитку з різних регіонів України презентували свої головні досягнення та напрацювання. У ході пленарних засідань учасники Форуму обмінялися досвідом щодо проблемних питань розвитку територій і способів їх вирішення, а також обговорили тему залучення інвестицій як найбільш ефективного засобу поліпшення економіки міст. Також учасники Форуму здійснили оглядову екскурсію з металургійного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», побували на кар'єрі 2 - БІС підприємства.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).