ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначило щорічний День етики та комплаенс

12 грудня 2013 р. в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся другий щорічний День етики та комплаенс, що підкреслює важливість дотримання етичних і правових стандартів в бізнесі, відповідність законам і політикам корпорації АрселорМіттал. Цього року День етики т комплаенс проводився для працівників підприємства та всієї компанії під девізом «Зроби кожен свій день Днем етики та комплаенс».

Артем Поляков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Комплаенс» означає відповідність правилам, законам і в цілому зразкова цивільна поведінка. Ми проводимо цей день, щоб підкреслити, що хоча ми й комерційна організація, створена з метою забезпечення доходів і прибутку, процес їхнього здобуття для нас небайдужий. Ми хочемо підкреслити, що, будучи частиною АрселорМіттал, ми теж є носіями репутації компанії, і наші дії відбиваються на всій корпорації. Тому у нас заведено певний порядок, створено спеціальний механізм, щоб допомогти кожному працівникові бути законослухняним і дотримуватися норм етики».

У заходах, присвячених дотриманню етичних і правових стандартів, взяли участь керівник Програми Комплаенс АрселорМіттал Крістоф Юнг, комплаенс-юрисконсульт АрселорМіттал Стефан Лелюп, координатор мережі Глобального договору ООН в Україні Ганна Данилюк. Відбулися збори керівників підрозділів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», на яких виступили Генеральний директор підприємства Артем Поляков, глава представництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в м. Київ Володимир Ткаченко, директор департаменту з персоналу Ірина Ефимчук, директор департаменту з безпеки Ярослав Каганович, менеджер з розслідування фінансових порушень Григорій Суботін, менеджер з контролю дотримання корпоративних політик Аннета Натанзон.

Аннета Натанзон, менеджер з контролю дотримання корпоративних політик ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Рік тому, в 2012 р. саме в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше серед підприємств Групи АрселорМіттал було проведено День етики та комплаенс. Цього року наш приклад продовжили колеги - робітники підприємства в Казахстані, які в жовтні відзначили День ділової етики. За останні роки в області комплаенс було впроваджено багато ініціатив, направлених на формування корпоративної культури ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Важливо пам'ятати, всі ми є охоронцями репутації компанії, тому необхідно, щоб Днем етики та комплаенс став кожен робочий день наших працівників».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).