ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провело зустріч з українськими дистриб'юторами металопродукції

29 січня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провело зустріч з представниками провідних українських дистриб'юторів продукції підприємства. Під час зустрічі топ-менеджмент і клієнти підприємства обговорили підсумки роботи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2013 р., проаналізували ринкову ситуацію, обговорили модель співпраці з клієнтами внутрішнього ринку в 2014 р. Учасниками цієї зустрічі стали понад 20 представників семи найбільших українських організацій, що є торгівельними партнерами ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Керівники торгівельних підприємств висловили свою думку щодо окремих проблем, які виникають при реалізації продукції в актуальних ринкових умовах, запропонували свої ідеї з підвищення ефективності співпраці з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». В цілому, клієнти позитивно оцінили зміни, що сталися в 2013 р., в роботі сервісу, маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Протягом минулого року підприємство відкрило два нові офіси продажів в Україні (м. Львів і м. Донецьк), по одному – в Росії та Азербайджані, три власні склади готової продукції в Києві, Одесі та с. Вільне Криворізького району, які є орієнтованими на внутрішній ринок України. Також в 2013 р. служба маркетингу та збуту підприємства вдосконалила процеси роботи з клієнтами, що дозволило прискорити процес обробки документів, скоротити час доставки вантажів клієнтам. Крім того, відповідно до запитів клієнтів на підприємстві був налагоджений випуск нових марок сталі з покращеними властивостями, які мають попит у покупців, розширений сортамент продукції, введена в експлуатацію нова пакувальна лінія куточка «в замок». Майже на третину зросли обсяги доставки готової продукції замовникам автотранспортом, що скоротило час отримування вантажів споживачами та вартість витрат на транспортування.

Анастасія Татарульєва, Директор з продажів в Україні та країнах СНД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В 2013 р. спад цін на світовому ринку продовжувався, проте темпи спаду сповільнилися в порівнянні з 2011-2012 рр. І хоча в 2013 р. споживання прокату на внутрішньому ринку скоротився на 0,5 млн. тонн в порівнянні з 2012 р., нашому підприємству вдалося наростити продажі в Україні та СНД. При цьому значна доля продажів в загальній реалізації продукції на внутрішньому ринку припадає на наших дистриб'юторів. Як і попередній рік, 2014 р. очікується дуже непростим. Тому важливо, щоб ми надавали нашим торгівельним партнерам хороший рівень сервісу, вміло управляли виникаючими ризиками та не допускали зниження своєї присутності на внутрішньому ринку України. Ми прагнемо створити максимально якісну модель дистрибуції, тобто систему та структуру, яка забезпечує наявність продукції в кожній цільовій точці та асортименті, своєчасно та за правильною ціною».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).