ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг » подарувало юним криворізьким музикантам гастролі до Європи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало зразковому духовому оркестру «Портрет » імені Валерія Дьоміна Криворізької дитячої музичної школи № 4 спонсорську допомогу в розмірі 100 тис. грн. для поїздки на III Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Перлини Європи», який відбувся в Празі 25-27 березня 2014 р. Юні музиканти повернулися в Кривий Ріг з перемогою - оркестр посів перше місце в номінації «Духовий оркестр» і був відзначений спеціальним дипломом «За краще майстерне виконання».

Переможцями фестивалю в сольних виступах стали солісти оркестру Федір Гострий (саксофон), Єгор Абрамов (класична гітара), Віталій Салтисов і Титюк Олександр (труба), Анастасія Журавльова (кларнет). Диплом « Кращий концертмейстер » конкурсу було вручено концертмейстерові оркестру Анжелі Коваленко. Журі Міжнародного фестивалю об'єднувало представників Америки, Франції, Чехії, Сербії та України.

На конкурсі було представлено цілий ряд номінацій: вокал, хореографія, театральне мистецтво та інструментальна музика, в якій і виступив дитячий оркестр з Кривого Рогу. Зараз у цьому оркестрі грають 30 юних музикантів під керівництвом викладача класу духових інструментів музичної школи № 4 Олега Калюжного. Репертуар оркестру включає класичну і естрадну музику, обробки народних і сучасних естрадних мелодій.

Федір Гострий, артист оркестру, саксофоніст: «Я давно хотів побувати на європейській сцені і ось, завдяки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», з'явилася така можливість. Гастролі це завжди хвилююче, але це хвилювання підбадьорює, змушує зібратися і підкорювати нові висоти ».

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» як містоутворююче підприємство бере активну участь у житті та розвитку міста Кривий Ріг та Дніпропетровської області. Рішення проблем та підтримка місцевого населення - ключові завдання підприємства у сфері корпоративної відповідальності. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує кошти на благодійні цілі, розвиток освіти, культури та охорони здоров'я на регіональному рівні, впроваджуючи соціальні проекти в Кривому Розі і регіонах. У 2013 р. на ці цілі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направило 57,84 млн.грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).