ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - фіналіст І Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця -2014»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - бронзовий призер Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця - 2014 », який вперше пройшов 23 квітня 2014 в Києві. Підприємство отримало Диплом третього ступеня в номінації «Відео іноземних компаній» за підготовлений фільм «10 золотих правил», який наочно демонструє основні постулати промислової безпеки на робочому місці.

Пріоритетом № 1 як компанії АрселорМіттал, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є охорона праці та створення безпечних умов праці для своїх працівників. Фільм «10 золотих правил» - це один з інструментів підвищення культури праці і зниження виробничого травматизму в рамках спільного для всієї компанії проекту «Прагнення до нуля». Фільм «10 золотих правил» був знятий у виробничих цехах підприємства ще в 2010 р. як навчальний матеріал для проходження внутрішнього інструктажу з охорони праці. Фільм складається з 10 міні- сюжетів , які демонструють можливі порушення техніки безпеки , а також підкреслюють правильну поведінку працівників з урахуванням усіх норм охорони праці.

Сергій Теслюк, Заступник генерального директора з охорони праці та екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Один з головних принципів нашої компанії - безпечне виробництво . Наша мета - це робота без травм та професійних захворювань, для цього на підприємстві постійно ведеться системна профілактична робота, спрямована на запобігання випадків виробничого травматизму, впровадження стандартів з охорони праці, зокрема, стандартів компанії АрселорМіттал щодо запобігання нещасних випадків зі смертельним результатом. Ми раді прийняти участь на першому кінофестивалі «Безпечна праця -2014», і пишаємося, що гідно показали себе у змаганні з провідними компаніями України. Такі тематичні фестивалі не тільки відкривають нові горизонти в сфері навчання та профілактики культури безпеки на робочому місці, а й дають можливість обмінятись досвідом з провідними компаніями України в сфері охорони праці».

Довідка:
Основною метою І Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця -2014» є формування культури безпеки та гігієни праці, профілактики нещасних випадків на виробництві, пошуку і розповсюдження кращого досвіду використання коштів кіно та анімації для збереження життя і здоров'я працівників. Для участі у фестивалі було заявлено 69 компаній і організацій, а саме 124 фільму, які отримали можливість поборотися в шести номінаціях: навчальне відео, соціальне відео, анімаційне відео, відео іноземних компаній, відео про пожежну безпеку.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).