ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» став переможцем VII міжнародної виставки «Довкілля-2014»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» став переможцем VII міжнародної виставки «Довкілля-2014», яка проводилася 23-25 квітня 2014 р. в Київському Міжнародному виставковому центрі в рамках чергового Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України». Підприємство стало переможцем у номінації «За досягнення в галузі екології і безпеки великого промислового підприємства».

Ліана Максименко, директор департаменту з охорони навколишнього середовища: «Головне стратегічне завдання підприємства - це досягнення рівня кращих світових практик в частині викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об'єкти і в частині поводження з відходами. Зараз основні зусилля зосереджені на впровадженні великих проектів. Це реконструкція установок очищення газу від конвертерів №№1-6 в конвертерному цеху, модернізація трьох агломераційних фабрик з будівництвом нових сучасних установок очищення газу, модернізація та автоматизація обертових печей №№1-5 з реконструкцією установок очистки газу. У всіх нових проектах передбачено впровадження автоматизованої системи безперервного моніторингу викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. І перемогу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в номінації «За досягнення в галузі екології і безпеки великого промислового підприємства» вважаємо цілком заслуженою».

Організаторами Міжнародного екологічного форуму виступають Міністерство екології та природних ресурсів України та Український центр міжнародних виставок і форумів. На виставці були представлені експозиції підприємств, які мають значні напрацювання у сфері природоохоронних технологій. Крім того, українські навчальні заклади представили на виставці програми екологічної освіти.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).