ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО загинув працівник гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Керівництво та колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» глибоко сумують про загибель молодого працівника рудоуправління гірничого департаменту підприємства Олексія Кудінова, який виконував свій військовий обов'язок в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Звістка про загибель Олексія потрясло всіх, хто його знав.

Рядовий Збройних Сил України Олексій Кудінов був призваний на військову службу в першу хвилю мобілізації, в березні 2014 року. З цього часу він сумлінно ніс службу в якості механіка-водія інженерно-технічного взводу інженерно-технічної роти військової частини А1126.

У рудоуправління гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олексій Кудінов прийшов після строкової служби у лавах Збройних Сил України. До служби в армії Олексій закінчив Криворізький професійно-транспортний ліцей за спеціальністю машиніст екскаватора, і в липні 2011 року він розпочав роботу помічником машиніста екскаватора на відвальній ділянці кар'єру № 2-біс рудоуправління гірничого департаменту.

У цей важкий для близьких Олексія час керівництво і колектив гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надають всебічну підтримку матері й сестрі загиблого воїна, крім того, від підприємства родині Олексія буде надана матеріальна допомога. Від імені керівництва та колективу підприємства, гірничого департаменту висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Олексія Кудінова у зв'язку з важкою непоправною втратою.

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).