ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначили 80-річчя підприємства

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначило 80-річчя з дня утворення підприємства. На честь цієї знаменної події вчора, 4 серпня, біля пам'ятника першому директору «Криворіжсталі» Якову Веснику відбувся урочистий мітинг. На ньому були присутні ветерани та сьогоднішні працівники підприємства, представники адміністрації та профспілкового комітету, почесні гості та жителі міста.

Також в цей день на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено ряд заходів для ветеранів підприємства. Вони ознайомилися з оновленою експозицією музею ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який цього дня вперше прийняв відвідувачів після реконструкції. У музеї підприємства ветерани вручили в подарунок книгу, випущену силами патріотів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» спеціально до цієї дати. Потім ветерани відвідали відділення безперервного розливання сталі конвертерного цеху та ознайомилися з новою лінією упаковки продукції в сортопрокатному цеху № 1, поклали квіти до меморіальної дошки на будинку, де проживав перший директор «Криворіжсталі» Яків Весник.

Крім того, в рамках програми заходів до ювілею підприємства в міському краєзнавчому музеї відбулася передача місту флоромозаїки відомого криворізького художника Григорія Синиці, раніше подарованої автором підприємству.

Ашок СОНТАЛІЯ, в. о. генерального директора: «4 серпня 1934 перша доменна піч дала першу плавку чавуну. Саме ця подія і стала днем народження комбінату, початком нової ери виробництва сталі в Кривбасі. Святкуючи ювілей нашого підприємстві ми віддаємо данину поваги поколінням людей, чиї долі сплелися з долею комбінату. У цей день я хочу привітати всіх наших ветеранів, усіх наших працівників, усіх наших гостей і всіх жителів Кривого Рогу. У наших серцях і думках ми також разом з тими нашими товаришами по роботі, хто б'ється в українській армії, захищаючи мир у своїй країні. Ми бажаємо миру, здоров'я і процвітання, добра вашим сім'ям і вашим близьким!»

У зв'язку з подіями в Україні прийнято рішення не проводити святкування 80-річного ювілею підприємства на стадіоні «Металург», як планувалося раніше. На засіданні погоджувальної комісії за участю профспілкового комітету було вирішено частину коштів, а саме - 1,9 млн грн, які планувалися на проведення святкування ювілею підприємства на стадіоні «Металург», використати на закупівлю бронежилетів і бронешоломов, для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які покликані на військову службу. Всього на підприємстві покликані на військову службу 153 працівника.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).