ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Звіт про діяльність у сфері охорони праці та промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 6 місяців 2014 р.

За результатами роботи за 6 місяців 2014 р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» коефіцієнт частоти виробничого травматизму (кількість нещасних випадків на 1 мільйон відпрацьованих людино-годин) сумарно по власному персоналу та підрядним організаціям склав 0,58 (у порівнянні з 0,67 за аналогічний період у 2013 р.). У першому півріччі 2014 р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» допущено 19 нещасних випадків із втратою працездатності. Для створення дійсно безпечного робочого середовища ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», поряд з інвестиціями, продовжує системне навчання своїх співробітників у сфері охорони праці, а також здійснює постійний контроль дотримання норм виробничої безпеки.

За 6 місяців 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало у охорону праці 93 млн. грн. Витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання ключових заходів з охорони праці склали:
∙ 28,6 млн. грн. – на забезпечення робітників спеціальним одягом і взуттям, іншими засобами індивідуального захисту;
∙ 5,1 млн. грн. – на забезпечення питного режиму (надання бутильованої питної води в цехи підприємства на безкоштовній основі);
∙ 8,1 млн. грн. – на забезпечення безкоштовного спеціального харчування та молока для робітників, які зайняті на роботах з особливо шкідливими умовами праці.

В березні 2014 р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулось засідання громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств металургійної промисловості України. На цьому засіданні взяли участь Криворіжського теруправління Держгірпромнагляду, а також керівники і фахівці служб охорони праці металургійних підприємств регіону. В ході зустрічі фахівці мали можливість обмінятись досвідом у сфері організації системі управління охорони праці на виробництві. Співробітники департаменту охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» презентували нові підходи у сфері контролю за дотриманням вимог правил охороні праці співробітниками підприємства і підрядними організаціями. Також учасники зустрічі відвідали цехи коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де ознайомились з функціонуванням системи охорони праці на практиці.

28 квітня 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та компанія АрселорМіттал відсвяткували восьмий щорічний День здоров’я та безпеки. У 2014 р. цей день на всіх підприємствах компанії пройшов під загальним гаслом: «Зупинись, подумай та дій безпечно. Від знань – до практики». В цей день ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно підводить підсумки своєї діяльності в сфері охорони праці, а також аналізує причині нещасних випадків на виробництві з метою попередження їх у майбутньому. З 22 по 28 квітня 2014 р., в рамках тижня охорони праці, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провело ряд практикумів з метою вирішення конкретних задач із забезпечення безпечної роботи великого металургійного підприємства (безпечне виконання робіт співробітниками підприємства та підрядниками, застосування засобів індивідуального захисту для виконання робіт на висоті,  ліквідація можливих аварій та аварійних ситуацій, охорона здоров’я).

У квітні 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало   бронзовим призером І Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця -2014». ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримало диплом третього ступеню в номінації «Відео іноземних компаній» за підготовлений фільм «10 золотих правил», який наочно відображає основні постулати промислової безпеки на робочому місці. Фільм складається з 10 міні-сюжетів , які демонструють можливі порушення техніки безпеки , а також підкреслюють правильну поведінку працівників з урахуванням усіх норм охорони праці. Основною метою І Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця -2014» є формування культури безпеки та гігієни праці, профілактики нещасних випадків на виробництві, пошуку і розповсюдження кращого досвіду використання коштів кіно та анімації для збереження життя і здоров'я працівників.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).