ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У зоні АТО на Сході України загинув працівник цеху експлуатації залізничного транспорту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про те, що 10 серпня 2014 року в зоні антитерористичної операції біля міста Іловайська Донецької області загинув машиніст тепловоза цеху експлуатації залізничного транспорту транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Палій.

Олександру Палію було 45 років, у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» він працював з 2004 року. 18 травня 2014, після призову на військову службу, він пересів з пульта управління тепловозом за пульт БРДМ батальйону територіальної оборони «Кривбас» військової частини 2603.

Олександр був великим патріотом своєї країни, тому не міг залишатися осторонь від трагічних подій, які відбуваються в Україні. Про його ставлення до подій говорить той факт, що до призову на військову службу Олександр був активним учасником самооборони Кривого Рогу. 10 серпня 2014 молодший сержант Олександр Палій виконував бойове завдання в зоні АТО. Смертельне вогнепальне поранення він отримав близько міста Іловайська при нападі бойовиків. Товариші по військовій службі характеризують Олександра як дуже доброї і відповідальної людини, надійного товариша, який ніколи не підводив в бою.

У загиблого воїна залишилася сім'я - дружина, син, маленька внучка. Колектив і керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» сумують з приводу смерті Олександра Палія і висловлюють глибокі співчуття близьким загиблого героя у зв'язку з тяжкою втратою, яка їх спіткала.  З боку підприємства і його колег буде зроблено все, щоб морально підтримати рідних загиблого воїна. Прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги родині героя, який віддав своє життя за мир і свободу в нашій країні.

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).