ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО на Сході України загинув працівник гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про те, що 12 серпня 2014 при виконанні бойового завдання в зоні антитерористичної операції на Сході України від вогнепального поранення загинув майстер виробничої дорожньої ділянки кар'єра №3 рудоуправління гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Сергій Карпенко.

На військову службу Сергій Карпенко був покликаний по мобілізації в березні 2014 року. Як справжній патріот України, він без сумнівів у своєму виборі відправився виконувати військовий обов'язок. Сергій служив солдатом у складі військової частини А1126.

 На підприємстві Сергій Карпенко працював з 2005 року. Дуже відповідальна людина, скрупульозний і уважний працівник, справедливий і вимогливий керівник - таким пам'ятають Сергія Карпенко колеги, які працювали з ним поруч. Він не просто вимагав від працівників виконання виробничих завдань, але і завжди особисто був прикладом ставлення до справи. За ці якості, а також за доброзичливість, людяність, небайдужість колеги любили його і поважали.

Звістка про трагічну загибель Сергія з болем відгукнулося в серцях його колег. Він зовсім трохи не дожив до свого 30-річчя, був повний сил і надій, любив життя, своїх близьких і свою сім'ю. У Сергія Карпенко залишилися дружина і дві маленькі  доньки.  

Підприємство, колеги зроблять все можливе, щоб підтримати сім'ю загиблого воїна і морально, і матеріально. Від імені керівництва та колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлюємо глибокі щирі співчуття родині, рідним і близьким Сергія Карпенко.

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).