ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО на Сході України загинув працівник коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про те, що при виконанні бойового завдання в зоні антитерористичної операції загинув бригадир слюсарів-ремонтників дільниці з ремонту конвеєрного транспорту спеціалізованого ремонтного цеху коксохімічного виробництва Сергій Федчук. Це вже сьомий працівник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», загиблий з початку бойових дій на Сході України.

На коксохімічному виробництві ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Сергій Федчук працював з 2002 року, з них з травня 2005 року - бригадиром в СРЦ.

Сергій Федчук назавжди залишиться в пам'яті людей, які знали його, як справжній лідер, який не боявся брати на себе відповідальність в будь-яких ситуаціях, завжди був попереду і був стрижнем бригади, душею колективу. Сергій жив і працював так, що на нього завжди і в усьому можна було повністю покластися. 33-річний молодший сержант Сергій Федчук геройськи виконав свій обов'язок у складі військової частини А1126, куди вступив на службу під час першої хвилі мобілізації в березні 2014 року.

Звістка про загибель Сергія болем відгукнулася в серцях людей, які знали його. В даний час колеги роблять все можливе, щоб підтримати близьких Сергія. Родині буде надано всемірне сприяння в організації прощання із загиблим воїном і виділено матеріальну допомогу від підприємства.

Керівництво та весь колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює глибокі щирі співчуття родині, рідним і близьким воїна, який загинув, захищаючи мир і свободу в Україні.

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).