ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО на Сході України загинув працівник центрального департаменту з утримання та ремонтам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про те, що при виконанні бойового завдання в зоні антитерористичної операції загинув обрубувач цеху виробництва виливниць ливарно-ковальського виробництва центрального департаменту з утримання та ремонтам Сергій Ганичев.

У центральному департаменті з утримання та ремонтам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Сергій Ганичев працював з 2005 року, з лютого 2007 року - обрубувачем цеху виробництва виливниць ливарно-ковальського виробництва.

Сергій Ганичев був покликаний на військову службу під час мобілізації в травні 2014 року і проходив службу в складі військової частини В2603 в званні сержант на посаді командира стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти.

7 серпня Сергій Ганичев пропав без вісті під час бою в районі Іловайська. Він до останнього прикривав вогнем бойових товаришів, даючи можливість евакуювати поранених. Як стало відомо пізніше, в цьому бою Сергій загинув.

Сергій Ганичев зовсім трохи не дожив до свого 30-річчя. Керівництвом підприємства прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги родині загиблого воїна, буде зроблено все необхідне для організації церемонії прощання.

Керівництво та весь колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює глибокі щирі співчуття родині, рідним і близьким воїна, який загинув, захищаючи мир і свободу в Україні.

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).