ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Нещасний випадок в мартенівському цеху

17 вересня в мартенівському цеху сталеплавильного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стався нещасний випадок, який призвів до смерті працівника підприємства.

Вночі 17 вересня, в 2:40, в мартенівському цеху стався непередбачений викид шлаку з шлаковой чаші, встановленій на лафеті стаціонарного механізму кантування шлаку на «нульовий» позначці. Шлак потрапив на робочу площадку, де знаходився працівник, який в цей час виконував операцію зі стикування сталеразливочного жолоба до закритого сталевипускноеотвір. В результаті події 46-річний вогнетривник мартенівського цеху отримав множинні опіки і в тяжкому стані був доставлений в лікувальний заклад міста. Щоб врятувати життя, підприємство організувало перевезення постраждалого за рубіж в спеціалізований опіковий центр, однак працівник помер до того, як прибув літак, який повинен був доставити його в клініку.

Керівництво підприємства висловлює глибокі співчуття родині загиблого. За фактом трагічної події розпочато офіційне розслідування. Розслідування проводиться комісією, призначеною органами державного нагляду з питань охорони праці. В роботі комісії будуть задіяні представники підприємства, контролюючих органів, експерти та працівники наукових та дослідницьких організацій у сфері промислової безпеки.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).