ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В зоні АТО на сході України загинув працівник гірничотранспортного цеху гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривою Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» із скорботою сповіщає про те, що в зоні антитерористичної операції на сході України геройськи загинув, прикриваючи евакуацію поранених, машиніст автогрейдера гірничотранспортного цеху гірничого департаменту Віталій Капінус.

Віталій був покликаний на військову службу по мобілізації в серпні 2014 р., після чого пройшов бойове злагодження в Кривому Розі, в 17-ій окремій танковій бригаді. Після термінової служби в рядах Збройних Сил України Віталію Капінусу було присвоєно звання сержанта. На початку вересня Віталій Капінус був направлений в зону АТО в складі військової частини 3283 на посаді командира відділення 2-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону. Віталій був справжнім патріотом і був готовий до виконання військового обов'язку. Ще до мобілізації він у складі групи волонтерів займався ремонтом і відновленням техніки, що готувалася для відправки в зону АТО.

Віталій Капінус працював в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з 2005 р. З січня 2012 р. основними виробничими завданнями, покладеними на Віталія, були ремонт і прокладка доріг в кар'єрі гірничотранспортного цеху. Звістка про те, що 18 вересня 2014 р. Віталій Капінус загинув, з болем сприйнято в колективі гірничотранспортного цеху підприємства. На думку колег, Віталій був кращим грейдером цеху, він віртуозно володів навичками роботи на будь-якій тракторній техніці. Віталію Капінусу не виповнилося й 30 років. Колектив гірничотранспортного цеху робить все можливе, щоб підтримати близьких Віталія Капінуса. В цеху організовано збір коштів для рідних і близьких Віталія, його двох маленьких дітей.

Керівництво та весь колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює щирі співчуття сім'ї, рідним і близьким воїна, який захищав світ і свободу в Україні. Керівництвом підприємства прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги родині загиблого воїна, буде здійснено все необхідне для організації церемонії прощання.

Вічна пам’ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).