ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Тиждень Знань ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зібрав понад 1000 учасників

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з 22 по 26 вересня 2014 р. пройшов Тиждень Знань, загальний для всіх підприємств компанії АрселорМіттал по всьому світу. За цей час понад 1000 осіб, серед яких не тільки співробітники підприємства, а також ветерани виробництва, представники різних навчальних закладів міста, державних установ та інших підприємств гірничо-металургійної галузі мали можливість взяти участь в різних навчальних заходах та освітніх майстер-класах, проведених на базі Університету АрселорМіттал в Україні і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».


У компанії АрселорМіттал Університет в Україні стане п'ятою філією корпоративного Університету АрселорМіттал (Люксембург) поряд з філіями в Іспанії, Канаді, Південній Африці та Чехії. Відкриття університету АрселорМіттал в Україні стало ознаменуванням початку Тижня Знань і дозволило співробітникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ознайомитися з кращими світовими практиками та досягненнями інших підприємств корпорації. Надалі кращі фахівці підприємства зможуть відкрити для себе кар'єру внутрішніх тренерів і ділитися своїми напрацюваннями та досвідом зі своїми колегами в Україні і в інших країнах.

Давіндер Чуг, Генеральний директор сегмента Африка і країни СНД, член правління Групи АрселорМіттал: «З відкриттям Університету АрселорМіттал в Україні у працівників підприємства з'явилося багато хороших можливостей для навчання. В якості керівника я мав можливість побувати в подібних університетах в міжнародних компаніях, і хочу зазначити, що Університет АрселорМіттал в Україні відповідає світовим стандартам. Університет - це можливість. І як нею скористатися, залежить від самих співробітників підприємства. Навчання в значній мірі складається з обміну ідеями та конструктивної взаємодії між людьми. Я думаю, що глибоке вивчення матеріалу, інтелектуальне мислення і стратегія допоможуть нам рухатися далі».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).