ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В ПАT «АрселорМіттал Кривий Ріг» пройшов другий Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку

ПАT «АрселорМіттал Кривий Ріг» другий рік поспіль стало майданчиком для проведення Всеукраїнського Форуму інституцій місцевого розвитку City Development Institutions Forum 2014, який відбувся 2-3 жовтня.  Цього року він зібрав понад 80 учасників з 20 міст України. До Кривого Рогу приїхали представники інституцій місцевого розвитку з Києва, Львова, Чернівців, Дрогобича, Нового Розділу, Одеси, Дніпропетровська, Вознесенська та інших міст України. Крім того, в роботі Форуму брали участь гості з Канади – міст Вінніпег, Лондон, Вернон. Організаторами Форуму виступили: комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради, за підтримки виконкому Криворізької міської ради, Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Серед завдань, які вирішували учасники Форуму, було розширення можливостей інституцій місцевого розвитку, активне партнерство місцевої влади з бізнесом, залучення інвестиційних ресурсів, створення та впровадження інноваційних проектів, перспективне планування, створення умов для взаємодії та налагодження конструктивного діалогу між вітчизняними та зарубіжними інституціями для впровадження в життя проектів, які допоможуть українським містам швидше та ефективніше розвиватися. Робота Форуму проходила два дні. Учасники обговорили нагальні питання щодо основних напрямів діяльності інституцій місцевого розвитку та їх взаємодії з соціально-відповідальним бізнесом, відвідали майстер-класи від провідних українських експертів в галузі місцевого економічного розвитку. На Форумі було представлене видання «Інституції місцевого розвитку: концепція, особливості, діяльність». Це каталог діючих в Україні інституцій, який розкриває теоретичні і практичні засади їх функціонування. Найвагомішим результатом проведення Форуму стало прийняття рішення про підготовку створення Мережі інституцій місцевого розвитку, до якої  увійдуть найбільш активні організації, що своєю діяльністю успішно сприяють розвитку територій.

Парамжит Калон, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висока честь вдруге приймати у себе Форум, спрямований на розвиток міста. Приємно, що бізнес і влада є партнерами у питанні економічного і соціального розвитку, і ті зміни, які відбуваються у місті завдяки інвестиціям компанії, є найкращим індикатором ефективності такої співпраці. Щороку підприємство виділяє місту значні кошти для розвитку. Наприклад, 2014 року в рамках соціального договору ми надали Кривому Рогу 15 млн грн. Ці гроші пішли на ремонт доріг, на встановлення нового освітлення, ремонт тролейбусів. Також завершується підготовка до будівництва парку в районі Палацу молоді і студентів. Крім того, у нас є багато інших проектів, які допомагають місту розвиватися, сприяють особистому і професійному розвитку мешканців. Я впевнений, що цей Форум сприятиме успіху в роботі з розвитку міста, і люди бачитимуть результат – відремонтовані дороги, чисті і освітлені вулиці. Группа АрселорМиттал щорічно витрачає мільйони коштів на здійснення соціальних проектів у різних країнах. Все це допомагає містам, де розташовані підприємства нашої компанії, розвиватися».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).