ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пройшов перевірочний аудит системи управління охороною праці

З 22 по 24 вересня в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся другий щорічний перевірочний аудит системи управління охороною праці (СУОП) підприємства на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001: 2007. Аудит проводили фахівці компанії «QSCert-Ukraine BV» (Нідерланди). Вони побували в 19 підрозділах коксохімічного і металургійного виробництв, гірничого департаменту (відкрита і підземна розробка). Увагу аудиторів було направлено на перевірку створення в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здорових і безпечних умов праці, поліпшення виробничого побуту, запобігання виробничого травматизму і профзахворювань. Головний акцент робився на готовність підприємства попереджати надзвичайні ситуації, пов'язані із загрозою життю і здоров'ю працівників, і здатність оперативно і грамотно реагувати на такі ситуації. За попередніми підсумками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підтвердило дію сертифіката ще на один рік. Аудитори відзначили високий рівень стану охорони праці на підприємстві, особливо - наявність великої кількості наочної агітації, що допомагає забезпечувати пропаганду, і виконання вимог ОП та ПБ, що підсилює профілактичну роботу з попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, а також знаків безпеки, попереджуючих про можливі ризики.

Олег Кириленко, головний керуючий з аудиту СУОП департаменту з охорони праці: «Система управління охороною праці на нашому підприємстві є невід'ємною частиною загальної системи менеджменту ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг ». Вона полягає в організації заходів, що сприяють запобіганню або мінімізації впливу на людину негативних виробничих факторів. На нашому підприємстві йде процес впровадження вимог корпоративних стандартів по запобіганню нещасних випадків зі смертельним наслідком (FPS). Один з напрямків на цьому шляху - наявність сертифікату міжнародного стандарту OHSAS 18001: 2007. Цей сертифікат був отриманий нашим підприємством вже давно. Його наявність вказує на те, що робота по забезпеченню безпеки людей на виробництві ведеться в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у відповідності до міжнародних вимог. Кожен рік ми підтверджуємо дію сертифіката, для цього на підприємстві і проводяться подібні аудити».

Наталія Кравченко, директор «QSCert-Ukraine BV»: «Ми співпрацюємо з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг »вже 20 років, так як перший міжнародний сертифікат підприємству був виданий в 1994 році. За цей час пройшло чимало змін як на підприємстві, так і в нашій аудиторської компанії. Але незмінним залишилася наша співпраця і динаміка розвитку. За ці роки на підприємстві в галузі охорони праці багато чого змінилося на краще. Те, що було, і те, що є зараз, - навіть порівнювати не можна. Наприклад, в рази зріс рівень безпеки застосовуваних засобів індивідуального захисту, спецодягу, рівень комп'ютеризації, автоматизації управління технологічними процесами, всіляких профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасних випадків. Всі ці напрямки за останні роки зробили рішучий ривок вперед і активно розвиваються».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).