ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Витрати на природоохоронну діяльність. Звіт за другий квартал 2014 р.

Капітальні інвестиції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання природоохоронних заходів за квітень-червень 2014 р. склали 148,945 млн. грн., в тому числі:
• капітальне будівництво - 148,1 млн. грн .;
• за змістом - 0,845 млн. грн.

На 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запланувало комплекс природоохоронних заходів, який включає:
• заходи відповідно до екологічними програмами Дніпропетровської області та м. Кривий Ріг;
• заходи з мінімізації утворення та розміщення відходів у навколишньому середовищі;
• заходи щодо забезпечення надійності експлуатації основних фондів природоохоронного призначення.

Основні природоохоронні заходи в другому кварталі 2014 р.

Модернізація діючого конвертерного цеху з будівництвом нових установок очистки газу за конвертерами №№1-6, дожигом СО і впровадженням автоматизованої системи екологічного моніторингу та технологічного процесу


Очікуваний екологічний ефект - зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу на 5240 т/рік.

Станом на 01.07.2014 р. розроблений проект, придбано екологічне обладнання для одного конвертера.
Виконуються демонтажні, підготовчі та загальнобудівельні роботи, роботи з перевлаштування залізничних шляхів і киснепроводів, будівельно-монтажні роботи будівлі димососним і факельних труб.
З 01.01.2014 р. освоєно капітальних інвестицій - 35,9 млн. грн.


Капітальний ремонт доменної печі №6 з впровадженням комплексу природоохоронних заходів

Очікуваний екологічний ефект - зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу на 7057 т/рік.

З 2010 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» веде капітальний ремонт 1 розряду доменної печі №6 з будівництвом сучасних установок очистки газу та впровадженням системи безперервного моніторингу викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Підприємство будує сучасний дворівневий ливарний двір, конструкція якого дозволить поліпшити умови праці на робочих місцях.

Станом на 01.07.2014 р. виконуються будівельно-монтажні роботи по спорудженню установок очистки газу. Виконано монтаж димососів і вихлопних труб. Ведуться роботи з будівництва нового підбункерного приміщення, приміщень підстанцій і димососним.

З початку 2014 р. виконано капіталовкладень на суму 29,9 млн. грн.


Реконструкція хвостового господарства і оборотного водопостачання в районі с. Миролюбівка з нарощуванням дамб обвалування до позначки +145 м, у тому числі 1 пусковий комплекс
Екологічний ефект - збільшення ємності існуючих хвостосховищ з метою запобігання забруднення земель в результаті розміщення хвостів збагачення у навколишньому природному середовищі.


Завершено будівництво всіх карт на відмітках + 140м і + 145м. Карти передані цеху шламового господарства рудозбагачувальній фабрики ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» під експлуатацію.

На позначці +145,0 м. Завершуються роботи з будівництва розділової греблі між «Додатковим відсіком» і основною чашею хвостосховища відм. + 145м.

З початку 2014 р. виконано капіталовкладень на суму 10,3 млн. грн.

Впровадження системи екологічного моніторингу
В даний момент в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» впроваджується автоматизована система моніторингу навколишнього середовища. Роботи ведуться за декількома напрямками:
підсистема моніторингу атмосферного повітря в межах санітарно-захисної зони підприємства
Виконано монтаж постів на території м Кривий Ріг в зоні впливу металургійного та коксохімічного виробництв і гірничо-збагачувального комплексу підприємства. Завершена дослідно-промислова експлуатація.


Результати цілодобового контролю - вміст забруднюючих речовин в повітрі миттєвого значення будуть автоматично передаватися на підприємство для оперативного реагування на будь-які зміни або відхилення.

Підсистема моніторингу стічних вод
Виконуються роботи по впровадженню комплексу підсистеми моніторингу стічних вод. Сучасне обладнання та комплектуючі технічні засоби провідних світових виробників забезпечить автоматичне безперервне вимірювання вмісту хлоридів, заліза, нафтопродуктів, зважених речовин, водневого показника в стічній воді і обсяг скидання. Виконано будівельно-монтажні роботи, ведуться роботи по інтеграції та пуско-наладки.

Створення комплексної системи моніторингу з єдиним центром моніторингу в цілому по всьому підприємству
Ведеться робота з розробки та впровадження комплексної локальної системи моніторингу. В загальну систему планується передача даних з постів контролю: якості атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», якісних і кількісних показників стічних вод підприємства, моніторинг промислових викидів від стаціонарних джерел.

В 1 півріччі 2014 р. капітальні інвестиції підприємства на впровадження автоматизованої системи моніторингу довкілля склали 975,7 тис. грн.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).