ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Компанія АрселорМіттал проводить Тиждень обізнаності про шахрайство

З 16 по 22 листопада 2014 р. компанія АрселорМіттал проводить Тиждень обізнаності про шахрайство. Цей захід проводиться компанією вже втретє одночасно з Міжнародним тижнем обізнаності про шахрайство. Його ціль – підвищити рівень обізнаності працівників про ризики, пов’язаних з шахрайством, які можуть виникати у щоденній роботі, поділитися корисними порадами про те, як знизити ці ризики, а також закликати працівників компанії бути небайдужими до проявів у структурних підрозділах протизаконних дій. Адже будь-яке шахрайство чи корупційна дія – це великі фінансові втрати для компанії, які могли б були бути спрямованими на покращення умов праці співробітників, розвиток соціальної сфери підприємств, підвищення зарплатні. Корупція та шахрайство можуть знищити репутацію будь-якої компанії в одну мить і призводять до великих штрафів.

Протягом Тижня у всіх підрозділах компанії пройшли заходи, пов’язані з підвищенням обізнаності співробітників АрселорМіттал про дану проблему і про методи боротьби з нею. В рамках Тижня обізнаності про шахрайство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведено навчання керівників та працівників різноманітних служб та структурних підрозділів, яке було присвячене питанням конфлікту інтересів, виявлення і запобігання шахрайства та корупції.

По всьому світу компанії втрачають приблизно 5% свого річного прибутку через шахрайські дії. Серед методів, що сприяють успішній боротьбі з шахрайством, важливу роль відіграють повідомлення працівників про факти шахрайства на підприємствах компанії. Щоб працівникам було легше повідомити про порушення, у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створені «гаряча лінія» та веб-портал, які приймають повідомлення у цілодобовому режимі.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).