ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначило щорічний День етики та комплаенс

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся третій День етики та комплаенс, який цього року співпав з Міжнародним днем боротьби з корупцією. У компанії АрселорМіттал такий день проводиться щорічно з метою роз'яснення важливості дотримання законодавства та корпоративних стандартів при веденні бізнесу, формування корпоративної культури серед працівників. Оскільки для корпорації АрселорМіттал вкрай важливо боротися з корупцією і запобігати будь-які її прояви, цього року центральною темою Дня етики та комплаенс стала нульова терпимість до корупції.

Парамжит Калон, в.о. Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Поняття корупції добре відомо кожній людині. Це хвороба бізнесу, через яку багато компаній просто зникають. Якщо ми віримо у стійкий розвиток, якість, лідерство - то без чесності у нас нічого не вийде, з корупційними схемами ми не зможемо жити і розвиватися. Дотримуватися принципів чесності повинні і керівники, і прості працівники. Людська природа дуже тендітна, за певних обставин люди можуть не помічати морально-етичної сторони рішень і піддаватися спокусам. Комплаєнс, тобто законослухняність та дотримання правил є дзеркалом наших вчинків. Як ми не станемо терпіти у себе в будинку дах, що протікає, так само ми не повинні миритися з «витоками» на роботі. Корупція - це і є виток: виток матеріальний, виток репутаційний. Якщо кожен почне з себе, буде дотримуватися всіх правил і законів - то тоді країна, в якій ми живемо, стане по-справжньому великою».

У цей день відбулися збори керівників підрозділів підприємства, в якому брали участь в.о. Генерального директора підприємства Парамжит Калон, заступник генерального директора з правових питань Юрій Терентьєв, генеральний юрисконсульт регіону країн Африки та СНД Пол Кернс, юрист компанії Baker & McKenzie Ольга Шенк, член Наглядової ради ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», політик, громадський діяч Олег Рибачук і член правління Transparency International Україна Тимур Бондарєв. Крім того, 9 грудня також відбулися зустріч з комплаенс-координаторами підрозділів та практичний семінар «Боротьба з корупцією починається з мене», в ході якого учасники змогли не тільки прослухати доповіді спеціальних гостей, але й взяти участь в інтерактивному обговоренні проблеми корупції в Україні та в світі.
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).