ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» налагоджено виробництво арматури за стандартом Ізраїлю

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» налагоджено виробництво арматури діаметром 8, 10 і 12 мм в прутках для споживачів Ізраїлю. Продукція підприємства відповідає необхідним вимогам і може використовуватися в Ізраїлі. П'ять років тому ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже поставляло свою продукцію на ізраїльський ринок. Тепер ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ізраїльські споживачі виходять на новий рівень співпраці. В Ізраїлі висока потреба в якісній арматурі, оскільки в країні реалізовуються програми будівництва житла та багатьох інших об'єктів.

Майкл Сассон, інспектор Ізраїльського інституту металів: «Мені було цікаво приїхати на підприємство і побачити зміни, які відбулися тут за останні п'ять років. Серед них - модернізація в цехах, лабораторія, яка поповнилася сучасним обладнанням. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - перспективне підприємство, я бажаю йому і далі розвиватися і поліпшуватися, а людям, які тут працюють, - удосконалюватися. Я уважно стежу за змінами на світових ринках і хочу сприяти тому, щоб продукція ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зайняла гідне місце на ізраїльському ринку».

Віріндер Бахадур Гарг, заступник генерального директора з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Якщо проаналізувати минулий рік, то з боку маркетингу і збуту була проведена велика робота з освоєння ринку. Відносно реалізації арматури у нас було три ініціативи. Перше - це вихід на ізраїльський ринок, друге - виробництво гнутої арматури для Саудівської Аравії і третє - гнутої арматури для Східної Африки. Ми успішно виробляємо арматуру в прутках, наступний крок - виробництво арматури в бунтах. Ізраїльський і палестинський ринки збуту для нас є дуже важливими. У нас є деякі переваги перед Китаєм у плані логістики. Крім арматури в прутках і бунтах ми плануємо поставляти і катанку. Якщо говорити про сортаменті катанки, то на сьогоднішній день ми розробили 11 нових марок сталі. Це допомогло зберегти наш ринок в Україні, а також знайти нових клієнтів у Туреччині. Ми успішно поставляли катанку в Америку, зараз працюємо над постачанням другій партії. Якщо в цілому підвести підсумки, то, починаючи з 2008 р, у нас були найвищі обсяги продажів в 2014 г.».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).