ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО на сході України загинув працівник транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про те, що 21 січня 2015 при виконанні військового і патріотичного обов'язку в зоні антитерористичної операції на сході України загинув водій навантажувача цеху технологічного автотранспорту транспортного департаменту підприємства Ігор Терещук.

У транспортному департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ігор Терещук працював з жовтня 2013 року. На військову службу з мобілізації він був покликаний в березні 2014 року. Проходив службу у складі 25-ї повітряно-десантної бригади у званні старшини на посаді командира гармати гаубичної артилерійської батареї.

Ігор Терещук був досвідченим і кваліфікованим фахівцем підприємства, який знав пристрій транспортних засобів та вмів якісно виконувати технічне обслуговування та ремонт закріпленого за ним навантажувача. Користувався заслуженою повагою серед колективу автоколони і керівників цеху.

9 березня нинішнього року Ігорю Терещуку виповнилося би 35 років. У нього залишилися дружина, неповнолітній син і прийомна дочка. Колеги і друзі, всі, хто знав Ігоря Терещука, приголомшені загибеллю молодої, повної сил людини. Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», колектив підприємства сумують за загиблим воїном. Прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги родині, робиться все необхідне для організації церемонії прощання із загиблим.

Керівництво та весь колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює глибокі щирі співчуття родині, рідним і близьким воїна, який загинув, захищаючи мир і свободу в Україні.

Вічна пам'ять герою!
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).