ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ввело в експлуатацію сім нових аспіраційних установок в шахтоуправлінні з підземного видобутку руди гірничого департаменту

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ввело в експлуатацію сім нових аспіраційних установок в шахтоуправлінні з підземного видобутку руди гірничого департаменту. У реалізацію проекту з встановлення аспіраційних установок ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 25 млн. грн.

Нові установки шведської компанії NEDERMAN замінили застарілі аспіраційні установки в шахтоуправлінні, які вже не забезпечували необхідну очистку від пилу. Будівництво аспіраційних установок почалося в 2013 р., і зараз вони вже виробляють якісну очистку пилогазової суміші, що утворюється при дробленні залізної руди на дробильно-сортувальної фабриці шахтоуправління. Робота нових аспіраційних установок повністю автоматизована. Вони зблоковані з технологічним пуском обладнання. Кожна установка оснащена аспіраційних укриттям, де відбувається відбір пилогазової суміші з місць інтенсивного пилоутворення, газоходами, за якими потік пилогазової суміші, керований електрозасувками, направляється на очистку або через рукавний фільтр, або через циклон залежно від вологості руди. Тверді частинки потрапляють в бункери для пилу. Вони утеплені, що виключає примерзання вологого пилу. При досягненні високого рівня пилу в бункерах спрацьовує сигналізація, що говорить про необхідність вивантаження пилу через телескопічний вивантажувач. На викидній трубі установки встановлений пиловимірювач німецького виробництва DUSTHANTER, що вимірює вміст пилу в очищеному повітрі.

Вадим Діденко, директор шахтоуправління з підземного видобутку руди гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Таких сучасних аспіраційних установок, які встановлені в шахтоуправлінні з підземного видобутку руди, немає на жодному гірничорудному підприємстві України. Вони дозволяють значно підвищити якість очищення пилогазової суміші і досягти європейських стандартів по концентрації викидів. На сьогоднішній день ми дотримуємося не тільки українських нормативів з запиленості, але і європейських. Так, при очищенні з використанням циклонів концентрація не перевищує 50 мг на куб. м, а при використанні фільтрів становить не більше 20 мг на куб. м. Використання нових аспіраційних установок знизить рівень запиленості, а значить зробить повітря в Кривому Розі чистіше».


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).