ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО на сході України загинув працівник гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про те, що 22 січня 2015 р. при виконанні бойового завдання в зоні антитерористичної операції на сході України загинув машиніст бурової установки виробничої бурової ділянки кар'єра №3 рудоуправління гірничого департаменту Олександр Чумаченко.

У гірничому департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Чумаченко працював з 2005 р. На військову службу з мобілізації був покликаний в березні 2014 р. Проходив службу у складі 25-ї повітряно-десантної бригади в званні старшого сержанта на посаді командира бойової машини - командир відділення парашутно-десантної роти парашутно-десантного батальйону.

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Чумаченко на посаді машиніста бурової установки виконував буріння свердловин для виробництва масових вибухів рудних і розкривних порід у кар'єрі №3. Дуже добра, відповідальна людина і уважний працівник - таким пам'ятають Олександра Чумаченка люди, які працювали з ним поруч. 15 листопада Олександру Чумаченко виповнилося 35 років.

Звістка про трагічну загибель Олександра з болем відгукнулася в серцях його колег. Підприємство, колеги, друзі зроблять все можливе, щоб підтримати родину загиблого воїна і морально, і матеріально. Керівництво та колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», його гірничого департаменту висловлюють глибокі щирі співчуття дружині, рідним і близьким Олександра Чумаченко.

Вічна пам'ять герою!




2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).