ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У прокатному департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконане складне замовлення для ізраїльського споживача

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвантажена споживачеві пробна партія арматурного прокату з діаметром профілю 14 мм, виготовлена за стандартом IS 4466 класу S400 для ізраїльського споживача. Унікальність цієї партії в тому, що довжина прутків перевищує максимальну довжину прокату, що виготовляється на підприємстві, на 2 метри. Довелося подолати деякі складності: ділянки обробки і механізовані лінії упаковки підприємства розраховані на довжину прутків до 12 м, а замовнику потрібна 14-метрова арматура. На довжину до 12 м розраховані також вагони для перевезення і вантажівки-далекоміри. Пробну партію в 100 тонн прокатали на стані МС-250-5 сортопрокатного цеху №2. Оздоблення та упаковка були виконані вручну. Для доставки арматурного прокату в порт був спеціально притягнутий автотранспорт з дозволом на перевезення вантажів з такою значною довжиною. Прутки виявилися трохи довше, ніж кузов вантажівки. Виступаючі з кузова «хвости» пачок акуратно й ретельно обмотали ізолюючої плівкою, щоб захистити від корозії і можливих пошкоджень.

Роман Жітніковіч, заступник начальника СПЦ №2 по обробці: «Погрузити продукцію на далекоміри було справою непростою, оскільки ні машиніст крана, ні вантажники не мали раніше такої практики. Для цього навіть довелося відновити спеціальну 11-метрову кранову траверсу. При погрузці  команда спрацювала на «відмінно». Домоглися того, що пачки арматури лягли впритул до переднього борту, що від нас і було потрібно. Звичайно, перший раз все далося не так-то просто. Добре зарекомендували себе укорочені стропи. Тепер досвід є, і наступного разу буде легше».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).