ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся 7-й Всеукраїнський конкурс прокатників пам'яті Іоана Ротару

Команда ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стала переможцем 7-го Всеукраїнського конкурсу прокатників, який відбувся на підприємстві.  Конкурс присвячений пам'яті колишнього начальника цеху блюмінг-2, прокатника Іоана Теодоровича Ротару, який вніс великий внесок у розвиток прокатного переділу на підприємстві. Незважаючи на важку ситуацію в країні та вітчизняної металургії, на конкурс приїхали дві команди з родинних металургійних підприємств - команда Маріупольського металургійного комбінату «Азовсталь» і прокатники з Дніпровського металургійного комбінату (Дніпродзержинськ). Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. Теоретична частина - комп'ютерне тестування - дозволив учасникам конкурсу продемонструвати професійні знання і знання в галузі охорони праці. Практичні змагання складалися з п'яти  частин і виявили вміння та навички прокатників, які необхідні на виробничих майданчиках. Ставши кращими в теорії і зайнявши перші місця при виконанні трьох практичних завдань з п'яти, перемогу здобули прокатники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: змінний майстер блюмінга №2 Владислав панібрат, підручний вальцювальника блюмінга №1 Олег Мамико і оператор поста управління сортопрокатного цеху №1 Юрій Шевченко. Друге місце посіла команда з Маріуполя, третіми стали учасники з Дніпродзержинська.

Олександр Макаренко, в.о. директора прокатного департаменту: «Цей конкурс має велике значення. По-перше, він піднімає престиж прокатних професій. Друге - дух змагань стимулює вальцювальників, операторів, майстрів до роботи над собою, до розвитку професійних знань, умінь і навичок. Крім того, прокатники з різних підприємств спілкуються між собою протягом двох днів, обмінюються досвідом і напрацюваннями, що йде на користь всім учасникам. А ще це данина пам'яті людині, яка багато зробила для розвитку прокатного виробництва на підприємстві, Іоану Ротару. Ми пам'ятаємо про людей, які вклали свою душу в розвиток наших цехів і станів, не забуваємо ні нині живих, ні тих, що вже пішли. Спадкоємності поколінь в департаменті приділяється велика увага. Пам'ятаючи минуле, ми закладаємо фундамент майбутнього успішного розвитку».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).