ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

При виконанні бойового завдання в зоні АТО на сході України загинув працівник доменного цеху №1 аглодоменного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з сумом сповіщає про загибель в зоні антитерористичної операції на сході України електромонтера з ремонту та обслуговування електрообладнання доменного цеху №1 Олега Булатова.

19 травня 2015 р. Олег Булатов, старший лейтенант, командир розвідувального взводу розвідувальної роти 17-ої танкової бригади, загинув в результаті мінно-вибухової травми на території Луганської області, поблизу населеного пункту Катеринівка. Зі своєю групою він виїхав на допомогу бійцям, біля опорного пункту яких був виявлений ворог. Група потрапила в засідку, і командир групи загинув.

У доменний цех №1 підприємства Олег Булатов прийшов після закінчення технікуму, потім на кілька років йшов з підприємства, але знову повернувся в свій цех і свою бригаду в березні 2004 р. На робочому місці, в цеху він здійснював гідний внесок у виробничі результати свого підрозділу, не залишався осторонь від суспільного життя цеху, був постійним капітаном цехової команди з шахів і чемпіоном підприємства в спартакіаді в цьому виді змагань.

Ситуація, що виникла в 2014 р. на сході України, де почалися бойові дії, що призвели до загибелі людей і руйнувань населених пунктів, не залишила Олега Булатова байдужим. Воїн-афганець Олег Булатов, якому торік виповнилося 52 роки, в серпні 2014 р. добровольцем відправився захищати незалежність і територіальну цілісність України.

Його сім'я втратила прекрасного чоловіка і батька, люблячого дідуся онука та онучки, яких він мріяв ростити в мирній процвітаючій країні.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», колеги, друзі роблять все можливе, щоб підтримати родину загиблого воїна і морально, і матеріально. Керівництво та колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», аглодоменного департаменту та доменного цеху №1 висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).