ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся четвертий конкурс проектів в області автоматизації «Хакатон»

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся четвертий конкурс проектів в області автоматизації «Хакатон». Темою конкурсу стала «Логістика. Простежуваність. Автоматизація». У конкурсі брали участь команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», металургійних підприємств Нікополя і Дніпродзержинська, а також вищих навчальних закладів  Дніпропетровська та Кривого Рогу, підрядних організацій з Києва та Івано-Франківська. 12 команд направили свій потенціал на пошук способів поліпшення роботи транспорту і складів допомогою автоматизації.

У підсумку кожна команда презентувала готовий продукт, створений своїм розумом і руками. Це були комп'ютерні програми і діючі моделі. Три перших місця посіли команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Переможці запропонували актуальні проекти з автоматизації, спрямовані на удосконалення роботи складського господарства, обліку вагонів, удосконалення перевезень продукції. Цікаві перспективні проекти презентували всі команди. Наступний «Хакатон» заплановано провести за три місяці.

Максим Романов, директор департаменту автоматизації технологічних процесів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Разом із працівниками департаменту автоматизації технологічних процесів в командах брали участь фахівці транспортного департаменту, які по суті є нашими замовниками. І це дуже важливо. Для їх успішної роботи ми і автоматизуємо обладнання та процеси. Це дозволило зробити проекти більш актуальними і наближеними до реальності. Наші «Хакатони» показали свою затребуваність. Тепер ми плануємо змінити формат. Будемо ініціювати створення інвесткомітета, який за підсумками буде відбирати найбільш важливі та цінні проекти і приймати рішення про вкладання коштів у їх впровадження. Генерування ідей, формування команд, корисне спілкування - це все добре, але це додаткові бонуси. А головне, щоб корисні ідеї були реалізовані і приносили вигоду підприємству і людям, які на ньому працюють».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).