ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартував Тиждень знань-2015

8 червня в Університеті АрселорМіттал в Україні, як і на інших підприємствах компанії АрселорМіттал, відбулося урочисте відкриття Тижня знань, девіз якого цього року «Навчання - наш ключ до успіху». Тиждень знань проводиться в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вдруге і триватиме з 8 по 12 червня. За цей час працівники підприємства зможуть дізнатися, які існують можливості навчання та розвитку своїх знань і навичок в компанії і на підприємстві, і взяти участь в різних заходах, таких як майстер-класи, вебінари, круглі столи, відкриті заняття з англійської мови та інші. У їх числі 9 червня відбудеться конференція «Виробнича культура: постійне поліпшення», яка пройде за участю гостей з інших підприємств України, а 12 червня буде проведена неформальна конференція «Печа-куча», яка стала справжнім відкриттям торішнього Тижня знань.

Свої успіхи продемонструють діти працівників підприємства, які цього року почали навчатися в організованих для них в Університеті школах «SmartStart English for ArcelorMittal» і «SmartStart IT with ArcelorMittal». Новинкою цьогорічного Тижня знань також стануть заходи про цікаве і змістовне дозвіллія, про те, як можна і потрібно проводити вільний від роботи час. Протягом тижня пройдуть майстер-класи зі східних танців, йоги, працівники можуть спробувати пройти по спеклайну, зіграти в шахи та інші популярні ігри, а любителі велосипедного відпочинку і не тільки вони зможуть дізнатися про красиві місця нашого міста, куди легко можна відправитися в будь який вихідний день.

Парамжіт Калон, генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Навчання - це ключ, який допомагає рухатися вперед, адже зараз технології розвиваються і змінюються щодня. І якщо ми не будемо змінювати себе, якщо ми не досягнемо рівня сучасних технологій, то залишимося позаду. Для того щоб володіти сучасними знаннями, потрібно займатися, потрібно знайти те місце, де можна ці знання оновлювати. Саме з цією метою ми відкрили Університет АрселорМіттал в Україні. Ким би ви не були - майстром, робітником, молодим менеджером, у кожного тут з'являється рівний шанс чогось навчитися. Кожен рік ми навчаємо в Університеті від 15 до 20 тисяч осіб, і це підвищує рівень їх професійних навичок. Ми є міжнародною компанією і знаємо, як змінюється світ, чого він вимагає. Ми відкрили Університет АрселорМіттал в різних країнах, щоб не відставати у розвитку процесу навчання. Університет дає шанси всім, хто хоче чогось навчитися, чогось досягти, і це допомагає кар'єрному росту кожного співробітника».

Лариса Поліщук, головний керуючий з розвитку та навчання персоналу департаменту з персоналу: «Минулого року у Тижні знань взяли участь більше 1000 людей. З початку відкриття нашого Університету у вересні минулого року в ньому відбулися значні зміни. Додалося 74 викладача, які працюють з різними програмами, і 12 нових тренінгів. Ми продовжуємо реалізовувати найчисленнішу за кількістю учасників програму «Сміливе лідерство». Цього року стартує школа начальників цехів. Кожен працівник може взяти участь у проведеному в Університеті Інвестиційному Форумі, запропонувати свою ідею, довести, чим вона хороша і, можливо, отримати інвестиції для її реалізації. У школах SmartStart English School і SmartStart IT School навчається більше 800 дітей працівників підприємства. Наш Університет - це місце, де люди зустрічаються, обмінюються досвідом, народжують нові ідеї і таким чином формують майбутнє. Ми сподіваємося, що Тиждень знань стане однією з цеглинок фундаменту цього майбутнього для нас».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).