ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Президент України відзначив нагородами чотирьох працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які загинули в зоні АТО

Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами 280 військовослужбовців, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції. У числі нагороджених - четверо працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які несли військову службу в зоні АТО. За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня нагороджені (посмертно) працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Григорович, Ігор Терещук, Станіслав Трегубчак і Олександр Чумаченко. Нагороджені військові Збройних Сил України загинули в результаті бойових дій на Донбасі протягом серпня 2014-лютого 2015 р., в тому числі в боях в районах Іловайська, Саур-Могили, Донецького аеропорту.

Олександр Григорович загинув 24 липня 2014 р. при нападі на блок-пост, на якому він ніс службу на посаді стрільця-радіотелефоніста зенітно-ракетного взводу у складі військової частини 1302. У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» він працював з 2003 р. монтером колії в цеху ремонту колії транспортного департаменту.

Ігор Терещук до служби працював водієм навантажувача в цеху технологічного автотранспорту транспортного департаменту підприємства, був досвідченим і кваліфікованим фахівцем. Був призваний під час  мобілізації в березні 2014 р. Загинув 21 січня 2015 р. при виконанні військового та патріотичного обов'язку в зоні антитерористичної операції на сході України.

У зоні антитерористичної операції на сході України загинув електрогазозварник коксового цеху №1 коксохімічного виробництва підприємства Станіслав Трегубчак. Станіслав довгий час вважався зниклим без вісті. До останнього всі сподівалися, що Станіслав живий, можливо, знаходиться в полоні. У квітні 2015 р. стало відомо, що тіло загиблого воїна упізнано на підставі результатів ДНК-експертизи. Згідно з отриманою інформацією, в останньому бою під Шахтарському Станіслав Трегубчак проявив себе як мужній боєць, завдяки чому було врятовано життя інших українських воїнів.

Олександр Чумаченко, машиніст бурової установки виробничої бурової ділянки кар'єра №3 рудоуправління гірничого департаменту, загинув 22 січня 2015 р. при виконанні бойового завдання в зоні АТО. На підприємстві працював з 2005 р. Був призваний на військову службу під час мобілізації в березні 2014 р. Проходив службу у складі 25-ї повітряно-десантної бригади в званні старшого сержанта на посаді командира бойової машини - командира відділення парашутно-десантної роти парашутно-десантного батальйону .

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).