ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор АрселорМіттал, відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор компанії АрселорМіттал, 16 червня 2015 р. відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В рамках одноденного візиту Лакшмі Міттал з керівництвом Сегменту та підприємства в Україні проаналізували результати роботи підприємства з початку 2015 р., ситуацію на ринках сировини та продажу металопродукції, реалізацію інвестиційної програми. В супроводі Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжита Калона пан Міттал відвідав виробничі майданчики підприємства, де реалізуються значні інвестиційні проекти.

Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор АрселорМіттал: «Я відвідав агломераційну фабрику, ділянки пиловугільного вдування та реконструкції коксових батарей для того, щоб оцінити рівень впровадження інвестиційної програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». За останні три роки ми інвестували більше 1 мільярда доларів США у виробничу діяльність підприємства – це найбільша промислова інвестиція міжнародної компанії в Україні. Ми плануємо продовжувати інвестиції у розмірі 1,2 мільярдів доларів США до 2019 р. Обсяг цих вкладень підтверджує наші зобов'язання перед ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», перед нашими працівниками та Україною в цілому. Наше підприємство стикається з безліччю труднощів, однак я вірю, що ми здатні їх подолати, зміцнити виробництво та забезпечити стабільне майбутнє для АрселорМіттал в Україні».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).