ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

В результаті поранення, отриманого під час несення служби в зоні АТО на сході України, загинув працівник конвертерного цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» із скорботою сповіщає про те, що 2 вересня 2015 р. в зоні антитерористичної операції на сході України загинув працівник конвертерного цеху сталеплавильного департаменту підприємства Дмитро Борозенець. Молодший сержант 26-ої артилерійської бригади Дмитро Борозенець отримав важке вогнепальне поранення, в результаті якого ввечері того ж дня помер в центральній районній лікарні м. Артемівськ.

Дмитро Борозенець був покликаний на військову службу на початку 2015 р. За своєю армійською спеціальністю на терміновій службі Дмитро був артилеристом, в зоні АТО ніс службу як старший навідник гарматної артилерійської батареї гарматного артилерійського дивізіону.

Після термінової служби в збройних силах України та навчання в Криворізькому коксохімічному технікумі Дмитро Борозенець почав роботу в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Його першим місцем роботи на підприємстві був цех ремонту металургійного обладнання №5, куди в 2002 р. він прийшов на посаду слюсаря-ремонтника 4-го розряду в бригаду з ремонту систем мастила. За час роботи на підприємстві Дмитро пройшов навчання в Державному інституті підготовки та перепідготовки кадрів промисловості, досяг 6-го професійного розряду як слюсар-ремонтник. У 2012 р. Дмитро Борозенець був призначений майстром з ремонту гідравлічного обладнання бригади ЦРМО-2, яка обслуговувала гідравлічне обладнання на ділянці відділення безперервної розливки сталі в конвертерному цеху. В 2014 р. перейшов на роботу в конвертерний цех і незабаром увійшов до складу локальної групи прокатного цеху №3 програми трансформації системи ремонтів і обслуговування обладнання підприємства. Працюючи в проекті, був задіяний в розробці структури обладнання прокатного цеху №3, брав участь в побудові системи планово-запобіжних ремонтів, яка виключає позапланові простої устаткування.

Дмитро Борозенець, сертифікований фахівець-гідравлік, на місці своєї військової служби професійно вставився до догляду за військовою технікою, від справності якої залежить збереження життя та здоров'я воїнів.

Дмитро загинув у віці 33 років, у нього залишилася сім'я, в якій зростають дві маленькі дочки. Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», колеги, друзі роблять все можливе, щоб підтримати родину загиблого воїна і морально, і матеріально.  

Керівництво та колектив ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким загиблого.  

Вічна пам'ять герою!

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).