ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся третій відкритий конкурс професійної майстерності залізничників

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся третій відкритий конкурс професійної майстерності залізничників, присвячений пам'яті колишнього директора по транспорту Олександра Нагорного. Цього року в ньому взяли участь 5 команд: ВАТ «Запоріжсталь» (м.Запоріжжя), ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського »(м.Дніпродзержинськ), команда ТОВ« Юнікас ТК »(м.Кривий Ріг) і дві команди ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг »- транспортного департаменту і УЗТ ГД. У складі кожної команди - машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза і слюсар по ремонту вагонів. Програма конкурсу складалася з двох частин: теорії та практики. У теоретичній частині учасники продемонстрували свої знання за фахом і охорони праці.  Кращі результати показали команда транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і команда «Запоріжсталі». Традиційними завданнями практичної частини конкурсу був технічний огляд тепловоза і виявлення несправностей, під'їзд до планки, заміна гальмівної колодки. Але в цьому році з'явилися і нові завдання: для слюсарів по ремонту вагонів і для машиніста тепловоза. Кращими в практичній частині стали залізничники «Запоріжсталі». Вони ж і посіли перше місце.  Друге місце у команди транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а третє в напруженій боротьбі завоювали залізничники ТОВ «Юнікас-ТК». Також були визначені і кращі за професією. Кращим машиністом став машиніст тепловоза ТОВ «Юнікас-ТК», найкращий помічник машиніста - представник транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а кращий слюсар з ремонту вагонів - представник «Запоріжсталі». Переможцям і призерам конкурсу профмайстерності залізничників були вручені призи та почесні грамоти, а всім учасникам - пам'ятні подарунки.

Володимир Теслюк, директор транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Черговий конкурс профмайстерності залізничників, присвячений пам'яті Олександра Нагорного, завершився перемогою кращих в чесній боротьбі. Але перемога - це не привід зупинятися, я впевнений, що і для переможців, і для тих, хто не посів призові місця, конкурс профмайстерності - це хороший стимул вдосконалюватися, працювати над помилками, рости і досягати професійних вершин. Тим більше, що всі учасники конкурсу продемонстрували хороший потенціал, а головне - бажання вдосконалюватися і доводити свою майстерність. Окреме спасибі нашим колегам із Запоріжжя та Дніпродзержинська за те, що вони в цей непростий час приїхали і взяли участь у нашому конкурсі. Адже такі конкурси - це не тільки змагання в майстерності, а та спілкування фахівців, обмін досвідом, обговорення хвилюючих питань, що дуже корисно в нашій роботі».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).