ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У компанії АрселорМіттал пройшов Тиждень обізнаності про шахрайство

З 15 по 21 листопада в компанії АрселорМіттал пройшов Тиждень обізнаності про шахрайство. Традиційно цей захід проводиться в компанії одночасно з Міжнародною тижнем обізнаності про шахрайство. Вже вчетверте таким чином керівництво компанії закликає всіх працівників бути небайдужими до прояву будь-яких шахрайських або протизаконних дій в структурних підрозділах компанії. Кожен працівник компанії АрселорМіттал і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повинен знати, що таке шахрайство, як воно впливає на компанію та її працівників, які ризики, пов'язані з шахрайством, можуть виникнути в його роботі, і як ці ризики зменшити. Особливо це важливо в даний час, коли підприємство шукає шляхи зниження собівартості та підвищення конкурентоспроможності. І боротьба з будь-якими проявами шахрайства та корупції відіграє дуже важливу роль в цьому. Адже факт шахрайства загрожує великими втратами і штрафами, а також уроном репутації підприємства, на відновлення якої потрібні час і значні витрати, а це все підвищує собівартість продукції і негативно впливає на конкурентоспроможність. У ході Тижня у всіх підрозділах компанії пройшли заходи, пов'язані з підвищенням обізнаності співробітників АрселорМіттал про дану проблему і методи боротьби з нею.

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рамках Тижня поінформованості про шахрайство проводилося навчання керівників і працівників різних служб та структурних підрозділів, присвячене питанням конфлікту інтересів, виявлення та запобігання шахрайству та корупції на підприємстві. Дуже важливу роль серед методів, що сприяють успішному виявленню та боротьбі з шахрайством, грають повідомлення працівників про факти шахрайства на підприємствах компанії. «Політика інформування керівництва про порушення» гарантує повну конфіденційність і всі необхідні заходи щодо захисту співробітників, які сумлінно повідомляють про шахрайські або корупційні дії.

Щоб працівникам було легше повідомити про порушення, створені «гаряча лінія» та веб-портал, які приймають повідомлення в цілодобовому режимі. Будь-який співробітник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» може залишити повідомлення про факти шахрайства або незаконних діях на підприємстві будь-яким зручним для себе способом.

До 30 листопада в рамках Всесвітнього тижня обізнаності про шахрайство всі співробітники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть взяти участь в опитуванні на тему обізнаності про типи і ознаки шахрайства. Це допоможе поліпшити існуючу систему щодо запобігання та виявлення шахрайства і знизити її негативний вплив на Компанію і кожного працівника. Опитування проводиться на анонімній основі і всі отримані відповіді будуть носити конфіденційний характер.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Компанія АрселорМіттал нетерпима до вчинення чи приховування будь-яких випадків шахрайства, так як корупція і шахрайство можуть зруйнувати репутацію будь-якої компанії в одну мить і привести до великих штрафів і збитків. Зараз компанія АрселорМіттал проходить через дуже важкі випробування: в результаті найбільшого за останні 15-18 років падіння цін на світових ринках сталі собівартість нашої готової продукції перевищує її ринкову ціну. Тому кожен випадок шахрайства не тільки збільшує наші збитки і негативно впливає на успішну роботу нашого підприємства, але й ставить під загрозу репутацію компанії в цілому. Зупинити корупцію і шахрайство в наших силах. Адже найчастіше шахрайські схеми викриваються завдяки повідомленням від чесних і небайдужих співробітників. Чим раніше стане відомо про будь-який випадок шахрайства, тим менше шкоди буде заподіяно компанії і кожному з нас».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).