ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на машині безперервного лиття заготовки введено нове обладнання, що дозволяє знизити витрати і підвищити якість продукції

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у відділенні безперервного розливання сталі конвертерного цеху введено в експлуатацію пристрій для безконтактного визначення ступеня зносу гільз і налаштування опорних роликів кристалізатора. Використання пристрою дозволяє отримати точну і повноцінну інформацію про стан гільз і опорних роликів. Це дозволить знизити витрати гільз і коректно налаштувати опорні ролики кристалізаторів. Кристалізатор - один з основних вузлів машини безперервного лиття заготовок. Він служить для завдання форми заготовок. Від його точної настройки, а також стану внутрішньої поверхні гільзи залежить якість сталевих заготовок машини безперервного лиття заготовок. Також від точності інформації про стан гільз і опорних роликів кристалізаторів залежить і термін експлуатації гільз, вартість кожної з яких становить 3000 євро. Таким чином, використання пристрою для визначення ступеня зносу гільз дозволяє з одного боку на 10 відсотків збільшити термін їх експлуатації і відповідно знизити витрати на їх придбання, а з іншого боку - своєчасне виявлення дефектів поверхні гільз посприяє зменшенню кількості браку і підвищення якості продукції.

Олександр Зозуля, директор сталеплавильного департаменту: «Пристрій для безконтактного визначення зносу гільз і налаштування опорних роликів кристалізаторів машини безперервного лиття заготовок було придбано в рамках виконання другого кроку комплексу заходів щодо підвищення якісних характеристик заготовки МБЛЗ і зниженню витрат переділу на їх виробництво. Пристрій дозволить поліпшити якість сталі і знизити витрату дорогих мідних гільз кристалізатора. Також введено в експлуатацію обладнання фірми МОНОКОН для відсічення шлаку на конвертері №5, планується введення в роботу котушок електромагнітного перемішування ЕМП (обладнання для електромагнітного перемішування сталі при розливанні на МБЛЗ). Нове обладнання допоможе нам добитися головної мети - зниження витрат і підвищення якості продукції».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).