ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» організувало благодійний концерт до Дня Святого Миколая

19 грудня 2015 р. в Палаці культури металургів відбувся благодійний концерт, присвячений Дню Святого Миколая. На концерт були запрошені діти особливої категорії разом з батьками та опікунами. Серед запрошених також були родини працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які загинули, захищаючи Україну в зоні АТО. За рішенням керівництва підприємства дітям, чиї батьки не повернулися з боїв, було виділено матеріальна допомогу в сумі від 3 до 7 тис. грн. (залежно від віку дитини). Грошові сертифікати дітям загиблих героїв вручив Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон. Допомогу від підприємства отримали 13 дітей у віці від 1 року до 16 років.

Підприємство не залишає сім'ї загиблих захисників країни наодинці з їхнім горем. Аналогічна допомога була надана минулого року. В січні 2015 р. для цих сімей була організована туристична поїздка в м. Київ. До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня ці діти взяли участь в святковій програмі на заміській базі відпочинку «Хвиля», а в жовтні 2015 р. для них було організовано розважальну програму в дитячому комплексі.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Більше 500 працівників нашого підприємства було мобілізовано для несення військової служби на сході України. На жаль, 16 з них загинули, захищаючи країну. І 13 дітей не зможуть більше побачити своїх батьків. Звичайно, це постійний біль в їхньому житті. Не хочеться нагадувати ні їм, ні собі про те, що сталося. Але життя продовжується. Все, що я можу зробити зі свого боку і від компанії – зробити День Святого Миколи трохи особливим для цих дітей. Давайте вірити в те, що в Україні знов запанує мир, і держава продовжить рухатися шляхом розвитку та зростання».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).