ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулося стажування викладачів профільних навчальних закладів

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулося стажування викладачів профільних навчальних закладів, які готують кадри для гірничо-металургійної галузі. Метою стажування було підвищення рівня підготовки викладачів і їх обізнаності щодо практик, які використовуються сьогодні на виробництві. Учасники стажування з Криворізького металургійного інституту і металургійного технікуму побували в виробничих департаментах, ознайомилися з роботою основних цехів, вивчили документацію, поспілкувалися з працівниками підрозділів, дізналися про нюанси технологічних ланцюгів.

На підведенні підсумків стажування були намічені шляхи співпраці підприємства і навчальних закладів з підготовки кваліфікованих фахівців. 23 викладача, які пройшли стажування, отримали відповідні сертифікати.

Лариса Поліщук, заступник директора департаменту з персоналу (розвиток і навчання): «На даний момент наука, освіта і сучасна реальність - це абсолютно різні речі. Всі згодні з необхідністю реформ в усіх галузях і в сфері освіти в тому числі. АрселорМіттал підтримує і реалізує необхідні зміни вже сьогодні. Скорочуючи дистанцію між теорією і практикою, в перспективі ми отримаємо якісний стрибок як в науці і освіті, так і в виробництві».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).