ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – найбільший експортер України

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, стало лідером рейтингу українських експортерів. Рейтинг складений журналом Forbes Україна за результатами роботи великих українських компаній в першому півріччі 2015 р.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» очолює першу десятку рейтингу українських експортерів, в якій також знаходяться найбільші металургійні підприємства та аграрні компанії країни. На ТОП-10 компаній у списку припадало 27 % українського експорту (18,5 млрд. доларів США) в 2015 г. Результати рейтингу демонструють не лише найбільш експортноорієнтовані галузі в Україні, але й позначають найбільших гравців – драйверів української економіки.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Компанія АрселорМіттал зацікавлена працювати в Україні, і навіть в цей складний період для світової сталеливарної галузі та для самої компанії, ми продовжуємо підтримувати економіку України. Ми пишаємося тим, що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є однією з найсильніших рушійних сил розвитку країни. Нещодавно компанія АрселорМіттал відзначила 10-річний ювілей своєї діяльності в Україні, що стало хорошою можливістю для підведення підсумків роботи та наших досягнень на сьогоднішній день. У майбутньому ми продовжимо інвестувати в нашу виробничу діяльність, щоб підтримувати стійкий розвиток нашого бізнесу, наших працівників і місцевих громад».





2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).