ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбало новий кран в цех ремонту рухомого складу

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбало новий електромостовий однобалковий кран в цех ремонту рухомого складу. Кран необхідний для ремонту інших вантажопідйомних механізмів - кранів на залізничному ходу. Електродвигуни, редуктора і інші деталі і механізми, якими оснащені залізничні крани, важать від 100 кг і більше, їх вручну не підняти. В цьому випадку ремонтникам допомагає кран електромостовий однобалковий. Кран українського виробництва, був придбаний цехом ремонту рухомого складу в рамках технічного переозброєння. Вартість крана склала близько 200 тисяч грн. Кран  встановлений на підкранові шляхи, електроталь підвішується на спрямовуючих монорейках, що забезпечує швидкість його переміщення і можливість виконання навантажувально-розвантажувальних робіт при виконанні ремонту по всій робочій площі депо. Каретка підвісного моста оснащена спеціальним підйомним механізмом. Вантажопідйомність крана становить 2 тонни, запас міцності - 15%.

Роман Бушай, заступник начальника цеху ремонту рухомого складу: «Новий вантажопідйомний кран дозволяє скоротити час ремонту залізничних кранів, оскільки працює швидко і надійно. Підвищується і безпека проведення ремонтних робіт. Новому крану належить пройти статичні і динамічні випробування. При випробуванні крана ми відзначили, що він легкий в управлінні, має більш сучасні та ефективні прилади безпеки, а ще він працює тихо. Так як кран електромостовий однобалковий є об'єктом підвищеної небезпеки, зараз йде процедура отримання відповідних дозволів на його експлуатацію».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).