ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся шостий конкурс «Хакатон»

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся шостий конкурс «Хакатон». На конкурсі учасники з різних міст України представили свої ідеї, створили і презентували діючі моделі та продукти програмування в області автоматизації і інформаційних технологій. Темою конкурсу стало застосування на промислових підприємствах сучасних трендів автоматизації та ІТ, таких як Industry 4.0, Additive manufacturing, Energy efficiency, Big Data & Cloud, Digital Transformation, Social Business та ін.  

15 команд із Запоріжжя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Нікополя та Кривого Рогу представили свої ідеї і проекти. Перемогла команда Dream Factory з проектом моделі оптимізації технології дроблення залізної руди на дробильних фабриках гірського департаменту. Друге місце у Inspired Brains, яка представила проект створення інтелектуальної системи управління розподілом електроенергії на підприємстві. Обидві команди представляли департамент автоматизації технологічних процесів ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". І третє місце зайняли гості з Дніпровського меткомбінату, команда DIT, з проектом на тему диспетчеризації технологічних процесів в режимі онлайн.

Максим Романов, директор департаменту автоматизації технологічних процесів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наш« Хакатон» стає більш публічним. Цього разу в ньому взяли участь команди декількох металургійних підприємств. Також він відрізнявся більш повним форматом. У світовій практиці, крім самого конкурсу проектів, проводяться навчальні заходи. У нас їх було відразу два - це круглий стіл по Industry 4.0 і форсайтна сесія, на якій представники кількох компаній і експерти займалися прогнозуванням розвитку різних форм додаткової освіти на найближче майбутнє. Це дуже перспективно і передбачає створення бізнес-інкубаторів при навчальних закладах. Така система успішно створена і працює в Польщі. Це зовсім інший підхід до освіти і до роботи. Студент не тільки вчиться. Його життя наповнене участю в «Хакатони». Він залучений в cтартапи, проходить тренінги, набуває ті якості, які дозволять стати максимально ефективним фахівцем в сучасних умовах розвитку виробництва та бізнесу. Якщо хочете, це формування нового мислення. Що стосується самого «Хакатона», то ми виявили перспективні проекти, які будемо розвивати і впроваджувати. Упевнений, вони принесуть користь підприємству».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).