ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проходить міжнародна конференція доменщиков

12 травня в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» урочисто відкрилася міжнародна науково-виробнича конференція доменщиков «Досвід впровадження та шляхи вирішення проблем освоєння технології вдування пиловугільного палива в доменному виробництві». У ній беруть участь представники великих металургійних підприємств, об'єднань і холдингів України, а також українських та міжнародних компаній, науково-проектних організацій.

Учасників конференції вітали Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон і Генеральний директор ВП «Металургпром» Олександр Зражевський. Серед перших доповідачів виступив директор аглодоменного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Владислав Листопадов. Його доповідь була присвячена досвіду і проблем освоєння технології вдування пиловугільного палива на доменну піч №9. Будівництво комплексу по приготуванню і вдування пиловугільного палива в доменну піч №9 на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено в рекордно короткі терміни - всього лише за один рік. Зараз проводяться пуско-налагоджувальні роботи з дослідно-промисловими випробуваннями установки. Основні завдання впровадження вдування пиловугільного палива - економія палива і зниження енергоємності процесу в доменному виробництві.

Свої доповіді та презентації на цю та інші теми представили генеральний директор УНВА «Укркокс» Анатолій Старовойт, менеджер з продажу «Danieli Corus» Світлана Делямуре, технолог доменного виробництва «Danieli Corus» Пітер Уоррен, генеральний директор ТОВ «Севен Рефракториз Україна» Олег Тищенко, технічної директор відділу чорної металургії фірми Хетч (Канада) Яків Гордон, генеральний директор ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» Вадим Осипенко.

В рамках форуму запланована екскурсія на доменну піч №9, де учасники конференції зможуть на власні очі побачити дослідно-промислові випробування на установці із вдування пиловугільного палива.

Другий день міжнародної конференції буде присвячений виступу керівників доменних цехів України та інших доповідачів на актуальні для доменного виробництва теми.

Парамжит Калон, генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Тема цієї конференції дуже актуальна для доменників, так як відмова від такого дорогого палива як природний газ дуже позитивно позначається на собівартості продукції. Ми закінчили будівельно-монтажні роботи по установці вдування пиловугільного палива на доменній печі №9, зараз ведеться пуско-наладка, в перспективі установки пиловугільного вдування будуть впроваджені також і на доменних печах №№6 і 8. Завдяки зусиллям доменщиков ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - і виробничникам, і технічним фахівцям нам вдалося впровадити технологію вдування ПВП за 11 місяців. Повинен сказати, що цю технологію можна назвати простою, її неможливо встановити за кілька днів. Потрібна ретельна підготовча робота, настройка, акуратність, щоб не дестабілізувати роботу печі. Але компанія АрселорМіттал є експертом в доменному виробництві. Щодня в компанії працюють 55-60 доменних печей, в СНД в даний час працюють шість доменних печей і одна - в стадії ремонту. З такою кількістю печей і впровадженими ПВП ми володіємо величезним досвідом і фахівцями-професіоналами. Але, мушу сказати, що досвід і знання українських фахівців - унікальні. Нерідко наші фахівці виїжджають на підприємства Африки, Західної Європи, щоб допомогти у вирішенні проблем наших іноземних колег. Багато з цих професіоналів присутні на конференції. Упевнений, що їх досвід і досвід інших учасників, конструктивний діалог дозволять винести з цієї конференції багато корисного для всіх нас».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).