ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

Витрати на природоохоронну діяльність. Звіт за перший квартал 2016 р.

Капітальні інвестиції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання природоохоронних заходів за січень-березень 2016 р.  склали 80,6 млн грн., в тому числі:
• капітальне будівництво - 80,186 млн грн .;
• за змістом - 0,429 млн грн.

На 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запланувало комплекс природоохоронних заходів, який включає:
• заходи відповідно до екологічних програмами Дніпропетровської області та м. Кривий Ріг;
• заходи щодо мінімізації утворення та розміщення відходів у навколишньому середовищі;
• заходи щодо забезпечення надійності експлуатації основних фондів природоохоронного призначення.


Основні природоохоронні заходи в першому кварталі 2016 р.

Модернізація діючого конвертерного цеху з будівництвом нових установок очистки газу за конвертерами №№1-6, дожигом СО і впровадженням автоматизованої системи екологічного моніторингу та технологічного процессу


Очікуваний екологічний ефект - зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу на 5 240 т / рік.
У 2015 р. виконано будівництво і введення в експлуатацію нових установок очистки газу від конвертера №5 і конвертера №6.
Система очищення газів, що відходять від конвертера розроблена спеціально для конвертерного цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Проведена заміна кессонов полого типу і екранованих газоходів на більш сучасні трубчасті. Встановлено двоконтурні скруббери, що дозволили проводити очищення газів, що відходять до українських нормативів.
Після очищення газ надходить на факельну трубу, де встановлена система допалювання СО.За кожним конвертером встановлені прилади з безперервного моніторингу викидів пилу.


Проект унікальний, тому що реалізовується в умовах діючого виробництва.
У 1 кварталі 2016 р. установка очистки газу конвертера №6 введена в експлуатацію.
Сума інвестицій склала 9,5 млн грн.


Реконструкція коксової батареї №6 з впровадженням комплексу природоохоронних заходів

В результаті реконструкції будуть мінімізовані викиди в атмосферу і, як наслідок, знизиться негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок впровадження прогресивних рішень, передбачених у конструкції новозбудованої коксової батареї №6:
- установка безпилової видачі коксу;
- сучасний комплекс гасіння коксу;
- будівництво 6 нових систем аспірації для локалізації викидів;
-система бездимного завантаження вугільної шихти з використанням гідроінжекціі;
- сучасна система ущільнення коксових дверей і кришок стояків;
- зворотна система використання води.
Станом на 01.04.2016 р. виконуються будівельно-монтажні роботи самої коксової батареї, будівель коксосортування, перевантажувальних вузлів, фундаментів під установки очищення газу. Проектом передбачено будівництво 6 нових сучасних установок очистки газу. Високоефективні рукавні фільтри з автоматичним режимом струшування фільтруючих елементів, дозволять досягти концентрації пилу на викиді - 20 мг / м3, при державних нормативах 50 мг / м3.
У 1 кварталі 2016 р. інвестиції на природоохоронні заходи склали 16,6 млн грн.З метою запобігання забрудненню земель в результаті розміщення хвостів збагачення у навколишньому природному середовищі, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконує роботи з нарощування хвостосховищ, а також будівництво нового хвостосховища в межах земельного відводу підприємства.

Реконструкція хвостового господарства та оборотного водопостачання в районі с. Миролюбівка з нарощуванням дамб обвалування до позначки +155 м.

Закінчені роботи по будівництву дамб карт №4,5. Виконано роботи по установці фундаментів водоскидного споруди №6. Ведеться будівництво відм. + 150м північного блоку.

У 1 кварталі 2016 р. освоєно капіталовкладень на суму 5,2 млн грн.Будівництво хвостосховища "Центральне", 1 черга будівництва
Ведуться роботи з вирівнювання укосів шлакових відвалів і підготовці фундаменту під хвостосховище з дренажною системою.
У 1 кварталі 2016 р. освоєно капіталовкладень на суму 29,4 млн грн..
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).