ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг відбувся 8-й міжнародний конкурс прокатників пам'яті Іоана Ротару

У ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг» пройшов восьмий міжнародний конкурс прокатників, присвячений пам'яті Іона Теодоровича Ротару. В ньому взяли участь команди з Кривого Рогу і Дніпродзержинська, а також казахського міста Темиртау. Перемогу в конкурсі отримала команда ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг». Друге місце у прокатників Дніпровського меткомбінату (Дніпродзержинськ), третіми стали металурги АТ "АрселорМіттал Темиртау".

Конкурсна програма складалася з двох етапів - теоретичного і практичного. На першому етапі кожен з учасників пройшов тест на комп'ютері, відповівши на 40 непростих питань по прокатному виробництву і охорони праці. Другий етап включав п'ять практичних завдань. Команди продемонстрували вміння точно і швидко вимірювати параметри прокатної продукції, визначати види дефектів прокату і швидкість прокатки в прокатної кліті, виконувати ревізію опори підшипника рідинного тертя, налаштовувати прокатну кліть і роликову коробку.

Володимир Теслюк, в.о. заступника генерального директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Форум прокатників – це майданчик для обміну досвідом, розвитку і професійного зростання. Незважаючи на непростий час, конкурс живий, він викликає інтерес і об'єднує прокатників України та інших країн. Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зацікавлене в подібних заходах, і ми будемо підтримувати такі конкурси, які дають імпульси в розвитку».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).