ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Соціальні новини

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартував «Тиждень знань»

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стартував «Тиждень знань», відкриття якого відбулося 13 червня в Університеті АрселорМіттал. Програма «Тижня знань» дуже велика - вона складається з безлічі майстер-класів, бізнес-ігор, конференцій та інших розвиваючих заходів.

«Тиждень знань» стартував закритою конференцією-круглим столом «Енергоефективність та енергозбереження». На конференції, в якій взяли участь 53 представники 12-ти промислових підприємств, двох дослідних інститутів України, а також відділу з питань енергоменеджменту Криворізької міськради, розглядався передовий досвід впровадження програм і комплексних рішень по підвищенню енергоефективності виробничих потужностей. Учасники мали можливість обговорити переваги і складності впровадження Стандарту ISO 50001 «Системи енергетичного менеджменту»; використання альтернативних видів палива на агрегатах гірничо-металургійного комплексу; альтернативні джерела енергії: найбільш перспективні технології,  ті, що швидко розвиваються, та можуть бути застосовані в умовах підприємств гірничо-металургійного комплексу України.

Основними навчальними напрямами «Тижня знань» в 2016 р. стануть особистісний ріст, взаємодія з людьми, сучасний світ і технології, а слоганом п'ятиденного навчального марафону буде «A ти готовий до Action 2020?». Спікерами виступлять досвідчені бізнес-тренери, представники адміністрації міста, а також керівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Відвідати «Тиждень Знань» зможуть не тільки працівники підприємства, а й жителі Кривого Рогу, попередньо зареєструвавшись на цікаві для них заходи. Також в цьому році буде здійснюватися трансляція заходів Тижня знань в прямому ефірі. Подивитися трансляцію можна буде на офіційному YouTube-каналі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Мохан Бабу, в.о. генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Університет АрселорМіттал і компанія АрселорМіттал пишаються можливістю відкрити четвертий, починаючи з 2013 р., «Тиждень знань». Цього року навчання особливе, так як його концепція глобальна, з урахуванням місцевих умов і локалізації. Завдяки цьому багато бажаючих можуть отримати нові знання та навички. Я радий вітати всіх працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і представників інших підприємств, які прийняли рішення взяти участь в заходах «Тижня Знань», дізнатися і відкрити для себе щось нове, зробити ще один крок для свого самовдосконалення. Кожен день, кожну хвилину світ змінюється, розвиваються технології. І якщо ми не будемо рухатися вперед, то не зможемо впоратися з тими викликами, які ставить перед нами наше майбутнє. Отримуючи нові знання в процесі навчання, ми можемо не тільки йти в ногу з часом сьогодні, а й перетворювати завтрашній день».
2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021

При повному або частковому відтворенні інформації - посилання на https://ukraine.arcelormittal.com є обов'язковою умовою (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).